Ankara Web Tasarım

GELİN TANIŞ OLALIM, İŞİNİZİ KOLAY KILALIM

Sözlerimizde samimiyiz. Şirketinizi büyütmek bizim gurur kaynağımızdır. İyi bir hizmet almanız için varız, sizin için buradayız.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Reklam ajansları, websitenizi sizin için iyi yapıyor olabilir, peki Google açısından da websiteniz iyi mi? Google websitenizi beğenmiyorsa ve sıralamalarda geriye atıyorsa, müşterilerinizin Google üzerinden sizi bulması imkansız hale gelecektir. Gelin bizimle çalışın, websitenizi Google için de en iyi hale getirelim!

E-Ticaret Sitesi & Mobil Aplikasyon

Eticaret sitesinden alışveriş yapan günümüz ziyaretçileri, işlemlerini çoğunlukla mobil aplikasyon üzerinden gerçekleştiriyorlar. Tek başına e-ticaret sitesi sahibi olmanız yeterli olmamakta. Bizler Hem profesyonel tasarımla e-ticaret sitenizi yapıyor, hem de Ios ve Android platformlarında sorunsuz çalışan mobil aplikasyonlarımızla eticaret sitenizin interaktif kontrolünü sağlıyoruz.

Pazar Yeri Entegrasyonları

Wordpress, Prestashop, Opencart websitenizden n11, hepsiburada, trendyol pazar yerlerinizi yöentmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bizimle çalışın ve farkımızı görün!

NELER YAPARIZ?

Ankara Web Tasarım

Web Tasarım, sadece yazılım ve içerikten ibaret değildir. Web tasarım bir sanat, ve bizim için de bir aşk!

E-Ticaret Sitesi & Pazaryeri Entegrasyonu

İnternetten satışa başlamak için bunu bizden istemeniz yeterli. İster mevcut altyapımız ile isterseniz, mevcut platformlarınızda sizin yerinizi alıp, sizin ürünlerinizi satıyoruz.

Email Yönetimi

Gsuite, Yandex Premium ve Microsoft Exchange Serverlar ile e-posta boyutu ve saatlik eposta sayısı sınırlamasına takılmadan SSL Sertifikalı mail sunucularıyla kesintisiz mail trafiği ile yurtiçi veya yurtdışı hiçbir iş teklifi mailini kaçırmazsınız. Üstelik toplu mail paketlerimiz sayesinde dijital pazarlama mecrası üzerinden kolaylıkla ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz…

Mobil Uygulama

Kurumsal web sayfanızın veya e-ticaret sitenizin mobil uygulaması ile web tarayıcı kullanmadan projenize erişim imkanı sunar.

Özel Yazılımlar

Proje ve Arge fikirlerinizi siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Arama Motoru Optimizasyonu & Seo

Websitenizi sadece müşterinin beğenmesi yeterli değildir. Google’ın da websitenizi beğenmesi, sitenizin arama motorlarında üst sıralarda gözükmesi ve arama motorlarında görünür olmanız açısından çok önemlidir. Ama websiteniz Google için değil ziyaretçi, yani iyi bir kullanıcı deneyimi için optimize edilmelidir…

Bize Ulaşın!

Fiyat / Demo teklifi almak veya sizinle iletişime geçmemiz için lütfen bizimle mail üzerinden iletişime geçiniz!

Gönder