ANKARA AMBAR NAKLİYAT PROJESİ

Server

Cluudlinux Linux Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2697 v2 @ 2.70GHz (2 core(s)), 2 RAM A Class Ip Seo  Hosting

Yazılım

Php 7.4 : WordPress with Litespeed

Hat

100 Megabit Superonline – Layer 1 DDOS

Yedekleme

Aylık Cloud Yedek + Günlük Database

Websitesi Adresi

https://www.guneydogulojistik.com/ankara-ambar/

Ankara Ambar Nakliyat Hizmetinde Teslimat Takibini Kolayca Yapın

Kargo hizmetleri alındığında internet siteleri üzerinden takip işlemleri basit bir şekilde yapılabiliyor. Kargolar ile çok yüksek fiyatlara transferi gerçekleşecek olan ya da kargolar tarafından kabul görmeyen malların Ankara ambar hizmet ile transferinde takip işlemleri zor olabiliyor. Kurumsal bir yapıya sahip olmayan firmalar yalnızca sözle bildirim gerçekleştirebiliyorlar.

Ankara’nın en kurumsal yapıya sahip ambar nakliyat firması ile çalışmayı tercih ederseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız kurumsal yapısını sanal ortama muhteşem bir şekilde taşımış olduğundan teslimatların durumunu anlık olarak takip etme şansınız olacaktır. Hiç vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçerek kargo ile gönderilmesi mümkün olmayan ürünlerinizi teslim edin. Kısa sürede dilediğiniz adrese ürünler ulaşacaktır.

Kaybolma Sorunları Son Buldu

Ürünlerin farklı adreslere nakliyesi aşamasında kaybolma sorunlar çok önemlidir. Birçok kargo firması kaybettiği ürünler sebebiyle yüksek tazminatlar ödemeye mahkûm kalır. Bu durum ambar nakliyat hizmetlerinde de geçerlidir. Ankara nakliyat hizmeti veren firmalar kurumsal ve düzenli bir yapıya sahip olmadıkları için ürünleri kaybederler. Firmamız ise aldığı önlemler ile bunun tamamen önüne geçmektedir.

Firmamız diğer ambar nakliyat firmalarına göre çok daha fazla raporlama yapar. Böylece ürünler kısa zaman aralıklarında sayılacak ve raporları yayınlanacaktır. Bu sayede kaybolma olayları son bulmuştur. Kaybolan ürünler raporlar sayesinde kısa sürede bulunabilir. Değerli eşyalarınızın nakliye olmasını ve kaybolmamalarını istiyorsanız bizlerle iletişime geçin. Ankara Ambar Nakliyat Güney Doğu Lojistik Ankara Seo Ajansı Çalışması İçin Bizi Tercih Etti.