GTM ile Google Ads Dynamic Remarketing Entegrasyonu

GTM ile Google Ads entegre çalışan iki servistir. GTM üzerinde tanımlanan tag’ler Google Ads’e problemsiz şekilde veri aktarımı yapılabilir; tabi ki gerekli işlem adımları takip edildiği sürece. Bir internet sitesinin içinde kodları mevcut olan GTM ile aynı sitenin Google Ads hesabı birbirleri ile önceden ilişkilendirilmiş olmalıdır. Bu sayede eklenen etiketler siteden gelen verileri doğru Ads hesabına gönderebilir. 

Read more

Google Analytics Kullanıcı Segmentasyonu

Bir segment bir veya daha fazla gelişmiş filtrenin uygulanması ile oluşturulur. Bu filtreler yukarıda bahsedildiği gibi kullanıcı, oturum ve isabet kapsamlarının alt kümeleridir. Google Analytics’in Coğrafya raporunda bir şehirden ne kadar trafik aldığı görülebilir fakat segmentasyonda o şehir ile filtreleme yapılırsa o şehirden gelen kullanıcıların davranışları da ölçülebilir. Oturum kapsamlı olarak tanımlanan segmentte seçilen şehirden gelen kullanıcıların oturum bazlı olarak ne tür etkinliklerde bulundukları analiz edilerek aksiyon alınabilir. Sadece coğrafi olmamakla birlikte yaş aralığı, bir ürün sepete ekleme davranışı, kullanılan teknoloji, trafik kaynakları gibi kitle tanımlamalarında kullanılan tüm filtreler segmentasyona uygulanabilir. Bu da siteyi ziyaret etmiş olan herhangi bir kullanıcının sitedeki varlığının tamamiyle analiz edilebilmesini mümkün kılar. Segmentler bu özellikleriyle analizlerin ne kadar derin yapılabildiğini göstermektedir. 

Read more

Koronavirüs Gölgesinde Yılbaşı: E-Ticaret’in fiziksel mağazalara yardımcı olması mümkün mü?

Pandemi sonrasında perakende ile ilgilenen herkesin aklındaki soru, peşpeşe gelmesini beklediğimiz online Kara Cuma, Sonbahar İndirimleri ve Yılbaşı İndirimleri gibi farklı kampanya temalarının fiziksel mağazalarda halihazırda dibe vurmuş satışlara başka bir darbe anlamına gelip gelmeyeceği. Ama bu tarz sonu olmayan tartışmalara girmek yerine iki farklı yaklaşımın birbirine entegre olarak çalışmasının markalara yaratabileceği pozitif etkiyi konuşmak çok daha uygun bir tercih olarak duruyor.

Read more

Neden TikTok Bu Kadar Popüler? TikTok’un Bağımlılık Yapmasındaki 3 Neden

Kısa bir zamana kadar Facebook, Instagram ve Twitter üçlüsünün haricinde başka bir popüler sosyal ağın çıkmayacağını düşünenler büyük bir şok içerisinde. Çünkü TikTok girdiği tüm pazarlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Bu fırtınanın etkisi o kadar büyük ki, hükümetler arasında bir krize dahi yol açtı. 18 aydan kısa sürede Amerika’da yetişkin kullanıcı tabanını tam 5.5 kat arttıran ve 60 milyon aktif kullanıcıya ulaşan sosyal medya platformunun bu dev yükselişi Amerikan hükümetini de alarma geçirdi.

Read more

İnternet Gençliğinin Dikkatini Çekmek: Reddit’e Nasıl Reklam Verilir?

Kısa bir not, platformu özellikle Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere ve Almanya’daki kullanıcılara yönelik yapılacak olan pazarlama aktivitelerinde kullanmak daha verimli olabilir. Çünkü reddit, Türkiye’de oldukça niş bir kitleye sahiptir ve kitlenin görece küçüklüğü sebebiyle detaylı hedefleme çalışmaları yapmak yetersiz sonuç almaya yol açabilir.

Read more

Parametre Nedir?

Bilgisayar bilimlerinde parametre teriminin tanımı yapılırken hem matematikten hem de sosyal bilimlerden yardım almak gerekmektedir. Parametre terimi neredeyse tüm programlama dillerinde kullanılan önemli bir terim durumundadır. Fiziksel bir nesnenin özelliklerinin betimlendiği gibi kodlanan bir nesnenin de çeşitli özelliklerinin tanımlanması gerekmektedir. Bilgisayar bilimlerinde tanımlanan bu özelliklere “parametre” denir. Parametreler sayısal bir değer olduğu gibi “string” tipinde yazısal ifadeler de olabilir. 

Read more
social media complaints 2 scaled Web Tasarım Seo Bilgi Kaynağı

YouTube Yeni Güncelleme Alarmı: “Dislike” Sayısı Videolardan Kaldırılıyor

YouTube kendi imkanlarıyla video çekip bunu kullanıcılara göstermek isteyen insanların rahatlıkla kullanabileceği ve bundan para kazanabileceği bir mecra iken şu anda videonun içeriğine bakılmaksızın “dislike” butonunun daha fazla ön plana çıktığı videolarla dolu. Hayır, YouTube’daki bütün videolar “like” butonunu hak ediyor ya da bütün içerik üreticileri çok faydalı ve iyi videolar üretiyor demek değil bu. Ancak yarattığımız dijital varlıkların sahip olduğu görünmezlik ve bilinmezlik gibi kimliklerimizi kullanarak gerçek hayatta kullanımı olmayan “dislike” butonunu sosyal medya platformlarında kullanmak daha kolay. 

Read more

Twitter Şahsiyet Rakamının Markalara Tesiri

logo-twTwitter, anlık çözümler üretmek ve hızlı dönüşler yapabilme becerisi sayesinde, markalar için çift taraflı iletişimi iyi sağlayan önemli bir platform. Ancak geçtiğimiz günlere kadar bu iletişim 140 karakter ile sınırlı idi. Twitter’ın direkt mesajlarda bulunan 140 karakterlik sınırı kaldırması ile bu kısıtlama da ortadan kalkmış oldu ve bazı markalar bu özelliği kullanmaya başladı.

Read more

Apple, arama motoru işinde Google’a rakip olmaya mı geliyor?

Uzun yıllardır uyguladığı donanım ve yazılım ağırlıklı stratejisinde değişikliğe giderek “Servisler” oluşturmaya ağırlık vereceğini açıklayan Apple, arama motoru işine girebileceğinin güçlü sinyallerini veriyor. Her sene iPhone’da varsayılan arama motorunun Google olması için firmadan milyarlarca dolar ödeme alan Apple, bu büyük gelirden kendi arama motorunu oluşturabilmek için vazgeçecek gibi gözüküyor. 

Read more

Facebook Tıkla Ara Reklamları Click-to-Call Ads

Facebook yakın bir dönemde yerel işletme ve kobiler için reklamlarına yeni bir model daha ekledi. Facebook  tıkla ara reklamları Google tıkla ara reklamlarına rakip olarak mı geliyor? Daha etkili sonuçları reklam verenler için elde edilecek mi? Bu soruların cevabını reklamlar Amerika’dan sonra  Dünya’nın bir çok yerinde kullanılmaya başladığında daha gerçekçi bir şekilde ortaya çıkmış olacak.

Read more

Pazarlama Değişiyor

Markaların en çok efor harcadığı sosyal medya platformu %75’lik oranla Facebook. Her ne kadar Facebook hala en büyük mecra olsa da bilinmesi gereken gerçek şu ki artık gençler farklı sosyal medya kanallarına geçiş yapıyor. Gençler yeni mecralara geçiş yapmaya başlasa da aileler hep Facebook’da. Bu nedenle hedef kitlenize en uygun mecrayı bulmaya özen gösterin.

Read more

An’da Kalmak – “Online Olmuyoruz”,“Online Yaşıyoruz”

Kazanmak istediğiniz ya da kaybetmeyi kaldıramayacağınız anları belirleyin. İnsanların ilham bulmak, bir şeyler öğrenmek ya da hızlıca bir şeyler satın almak istediği anları belirlemek için tüketici yolculuğunun tüm aşamalarını inceleyin. Pazarlama stratejinizde bu anlardan faydalanarak potansiyel müşterileriniz ve işiniz için önemli olabilecek tüm anlarda var olacağınızdan emin olabilirsiniz

Read more

Dijital Dünyada Mobilin Yeri

Bir ürün almak istiyorsanız araştırmanızı nereden yaparsınız? Peki araştırmalar sonucu karar verdiğiniz ürünü satın alma işlemini nereden yaparsınız? Eğer cevaplarınız birinci soru için mobil, ikinci soru için masaüstü ise yalnız değilsiniz. Dünya üzerindeki kullanıcıların %79 ile aynı doğrultuda hareket ediyorsunuz. Kullanıcılar sitenizi daha çok mobilden ziyaret etmesine karşın daha az dönüşüm elde ediyor olabilirsiniz. Bu durum bir çok e-ticaret sitesi için geçerlidir fakat endişeye lüzum yok, gerekli optimizasyonlar yapıldığı takdirde bu zorlukla da başa çıkılabilir. –Bu arada ilk iki soruya da cevabınız masaüstü ise dijital dünyası mobile yönlenmişken, internet kullanma alışkanlığınızı  gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.-

Read more

Bir Başka Okula Dönüş: COVID-19 Sonrasında Değişen Dinamikler

İçinde bulunduğumuz yılın başından bu yana etkilemediği ülke, sektör ve organizasyon kalmayan COVID-19 pandemisinin etkisinin en çok merak edildiği sektörlerden bir tanesi eğitim alanı. Dev bir ticari hacime ev sahipliği yapan alan, koronavirüslerin kolay bulaşıcı olması ve eğitimin bugüne kadar ağırlıklı olarak yüz yüze yapılması sebebiyle tam anlamıyla çıkmazda. 

Read more

Sosyal Medyanın Şirketlere Katkıları Infografik

Sosyal medyanın kurumlara kattıkları ile ilgili rakamlar her geçen gün daha çok anlam kazanıyor. Thesocial-lights.com sitesinin hazırladığı infografikte de sosyal medya ya ne kadar çok ağırlık verilmesi gerektiği gözler önüne serilmiş. Yapılan araştırmada sosyal medya kullanımının firmanıza ne tip faydalar sağlayacağını bulabilirsiniz.

Read more

Google Analytics Yeniden Pazarlama (Remarketing) Kitleleri

Dönüşüm oranındaki artış doğru kullanıcı kitlesine ulaşmakla doğru orantılıdır. Yeni bebek sahibi olmuş bir çifte bebek bezi reklamları göstermek doğru kullanıcı kitlesine hitap etmenin bir örneğidir. Aynı şekilde bu durumun tersi de olabilir. Evcil bir hayvana sahip olmayan bir kitleye evcil hayvan maması reklamları göstermek de bir o kadar faydasız olacaktır. Tabi ki bu durumda dönüşüm oranında artış olmasını beklemek yanlış olur. Doğru kitleye ulaşmak, remarketing için ilk adım denilebilir. Remarketing çalışmalarının yapılması için bir kitlenin var olması gerekir, bu durum yürüyebilmek için ayağa kalkmanın gerekliliği benzetmesi ile de anlatılabilir. 

Read more

Senenin Sosyal Medya Trendleri

Sosyal medya platformlarını konuşmak için kullandığınız kadar, duymak için de kullanmalısınız. Birebir etkileşimler son zamanlarda hem pozitif hem de negatif yönde hızlı geri dönüşler sağlıyor. Bir sosyal medya planlaması yaparak, ya da güçlü bir ekip ile çalışarak takipçilerinize veya size bir şeyler söyleyenlere doğrudan ulaşın. Sadece bir sorun olduğunda değil, sadece onlar sorduğunda değil; özel günlerinde, hayatlarında önemli bir değişim olduğunda, sizinle yeni tanıştıklarında ya da uzun zamandır gelmediklerinde onlara siz gidin. Bu yöntemi birçok uluslararası analiz sitesinin kullandığını kendi deneyimlerimden biliyorum. Birebir etkileşim gerçekten kullanıcıyı çok etkileyen bir deneyim. Sosyal medya kanalları üzerinde paylaşım yaparken harcadığınız zamanın büyük bir bölümünü, bu paylaşımı planlamaya, hangi teknik ile kullanıcılara nasıl ulaşmanız gerektiğine karar vermeye ayırmalısınız.

Read more

Youtube Trueview For Shopping Alışveriş İçin Video Reklam ‘ın Ehemmiyeti

Youtube Trueview For Shopping reklam modeli ile, Youtube sayfasında bir video reklamınızı izleyen kullanıcıya aynı anda alışveriş reklamlarında gösterdiğiniz ürünleri videonun sağ tarafında göstermenizi ve video izlerken ürünlerinizi sunmanızı sağlar. Bu sayede video reklam yaptığınız ürünü de aynı anda videonun sağında alışveriş reklam modeli olarak gösterebiliyorsunuz. Bunun için bir merchant center hesabınız olmalı ve alışveriş reklamı yapıyor olmalısınız. Aynı zamanda daha önce video reklamların marka gelirine katkısı olmadığı yönünde eleştiriler de aslında ortadan kalkmış oluyor. Aynı anda hem branding çalışmasını yaparken hem de doğrudan ürününüzü pazarlayabiliyorsunuz.

Read more

Load Balancer Nedir?

İnternet sitelerinin birden fazla sunucu üzerinde çalışabilir olması gelen isteklerin hepsine cevap verilebilmesine imkan vermesinin yanında gelen isteğe hangi sunucunun cevap vereceği sorgusunu da beraberinde getirmiştir. Load balancer, siteye gelen yükü sunucular arasında belirli algoritmalar ışığında dağıtarak aşırı yükleme problemine çözüm sağlar. Öte yandan load balancer, sadece gelen trafiği dağıtmakla kalmaz, bağlı bulunduğu sunucu grubundaki sunucuları devamlı şekilde kontrol ederek isteklere yanıt vermeyen problemli sunuculara trafik yönlendirmesi yapmaz. Uygunluk kontrolü denen bu işlem siteye gelen her isteğin cevaplanabilmesini sağlar ve sunucu kaynaklı problemlerin yaşanmasını engeller. Girmek istenilen sitenin üstünde bulunduğu sunuculardan biri veya birden fazlası çalışmıyorsa load balancer sayesinde istemcilere  fark ettirilmez. 

Read more

Google Duyarlı Responsive Arama Ağı Reklamlarını Duyurdu

Google resmi blok sayfasında duyarlı (responsive) arama ağı reklamlarını duyurdu. Yeni Google Ads panelinde duyarlı arama ağı reklamları bazı hesaplar için aktif edildi. Duyarlı arama ağı reklamları ile birlikte bizi çok fazla makine öğrenimi ve çok fazla reklam başlığı ile reklam açıklaması bekliyor. Önceleri 1 ve 2 satır halinde olan metin reklamların başlıkları artık 3 satır olarak zaten görülebiliyor. Açıklama satırları mevcut metin reklamlarda 1 iken şimdi 2 satır olarak görülebiliyor. Ayrıca Google Ads bu güncellemesi ile birlikte metin reklamlarındaki açıklama bölümü 80 karakterden 90 karaktere çıkarttı. Responsive reklamlarda ise arama ağında reklamverenlerin 15 başlık ve 4 açıklama satırı sağlamasına olanak tanınacak.

Read more
form analytics

Web Analitik Üzerine

Bunlar web analitik hizmetinin gerekliliği ve kapsamı üzerine bizim yorumlarımız. Reklam ve SEO sahnesinde artan rekabeti karşılayabilerek rakiplerin bir adım önüne geçmek isteyen tüm firmaların mutlaka bu konu üzerine eğilmeleri gerektiğini düşünüyoruz. Siz de o firmalardan biriyseniz daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Read more

Mutasyon Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm oranı: Siparişle sonuçlanan ziyeretlerin sayısının, sitenizin toplam ziyaretçi sayısına olan oranıdır. Örneğin sitenizin geçtiğimiz ay sitenizin 250 ziyaretçisi olduğunu varsayalım. Eğer 5 ziyaret sipariş ile sonuçlanmış ise sitenizin dönüşüm oranı 5/250=0,02 sonucunda %2 olarak bulunur. Bu oranın %1 artması, cironuzun %50 artması anlamına gelmektedir.

Read more

Google Hot Trends Anlık Arama Terimleri

Ülkemizde en çok kullanıcıya sahip olan Google Hot trends aracını daha önce duyurmuştu peki ya nedir bu hot trends?Trend olan arama konularını gerçek zamanlı olarak keşfedebileceğimiz bir araçtır. Gelen bu özellik ile acaba kim neyi aratıyor merakını birazda olsa gidereceğiz. Bu araç sayesinde ülkemizde veya başka ülkelerde anlık olarak yapılan arama sorgularını görebileceğiz.

Read more

Web Summit 2018 Kısa Özeti | 2019’da Bizi Bekleyen Dijital Trendler

“Otuz yıldır, web’in sunabileceği muazzam iyiliği gördük. İnternetin herkese faydalarını genişletmek için çalışırken, web’in sadece insanlığa hizmet ettiğinden de emin olmalıyız. Bu, tek başına herhangi bir şirket veya ülke tarafından gerçekleştirilemez. Daha iyi bir web oluşturmak için tartışıyor, müzakere ediyor ve işbirliği yapıyoruz. ”

Read more

Google, Artık Daha Fazla PLA Reklamı Gösterecek

Google, PLA Ürün Listeleme Reklamları 5 tane olarak gösteriliyordu. Şimdilerde ise arama neticelerinde PLA reklamlarının yanına ok işareti ilave ederek daha fazla PLA reklamı göstermeye imkân sağlıyor. Ayrıca ok işaretine tıkladığınızda “tümünü görüntüle” butonu çıkıyor. Bu butona tıklandığında ise bir hayli ürün listeleme reklamını görebiliyorsunuz. Bu yeniliğe ek olarak ürün listeleme reklamlarının hemen altında ise description alanları da artık görüntülenebiliyor. Markaları devamlı reklam vermek için teşvik edici çalışmalara imza atan Google bu yeniliği ile daha fazla PLA reklamı gösterilmesine de imkân sağlamış oluyor. Ayrıca PLA reklamı verenler de böylece ürünlerini tüm özellikleri ile beraber göstermiş olacak. Bu da reklamverenler açısından ehemmiyetli bir adım oldu. Ek olarak ise sol kısımda filtreleme de yapabiliyorsunuz. Ürünü satan mağaza, maliyet aralığı, yeni ürün gibi özellikleri filtreleyerek karşınızda yalnızca seçmiş olduğunuz özelliklerde ki satıcıların reklamları kalmış oluyor. Bu ise son kullanıcının işini basitleştirecek bir uygulama. Bu PLA reklam sayfasının altında ise arama ağı reklamlarının gösterilmesine de imkân tanınmış. Ayrıca bir başka yenilik ise, PLA reklamlarında para ünitemiz olan TL’nin artık para ünitemizin sembolü olan ₺ ile değiştirilmesi. Bu minik detayı da sıçramak istemedim.

Read more

Hosting Nedir?

İçindekiler1 Hosting nedir ve ne işe yarar2 Hosting neleri kapsar?3 İyi bir hostingde neler olmalı?3.1 Uptime3.2 Hız3.3 İşlevsellik4 Hosting nerede yetersiz kalır?5 Neden Hosting Kullanılmalıdır? Hosting nedir ve ne işe yarar Sanal ortamda bir dosyayı oluşturup sonradan tekrar erişebilmek kolaydır, bunun  için dosyayı bilgisayarınıza kaydedersiniz. Dosyayı tekrar açmak istediğinizde bilgisayarınızı açar ve dosyanıza erişebilirsiniz. Bilindiği…

Read more

SEO’ya Uygun İçerik Nedir?

“On Page SEO” başka bir deyişle site içi SEO kapsamında yer alan içerikler, arama motoru botları tarafından hakimiyet edilirken her zaman öncelikle kullanıcıların tutumları, tecrübeleri dikkate alınır. Arama motorlarının temel amacı da kullanıcılarına aradıklarını en kısa yoldan, en kullanışlı biçimde vermektir. Bu surattan kullanılan başlıkların içerikle olan geçiminden, içeriklerin alan ismiyle olan geçimine kadar tüm ayrıntılar neticeleri tesirler.

Read more

SEOzone 2015’in Ardından

İlk gün son olarak Rumen SEOmonitor’dan Cosmin Negrescu sahne aldı ve tool’larından ve kendi SEO ölçümleme tekniklerinden bahsetti. Müşterinizin Google Analytics ve Search Console (Webmaster Tools) hesaplarını bağlayarak kurduğunuz SEOmonitor size çok ilginç ve bir o kadar da faydalı veriler sağlayabiliyor. Bu araçta daha önce denk gelmediğim bir SEO ile ve SEO’suz trafik öngörüleri ve SEO ile gelecek trafiğe eşdeğer trafiği çekebilmek için yapacağınız reklam harcaması tahminlerini belirtiyor. Bu kısım özellikle teklif aşamasında ve müşteriden bütçe almada oldukça faydalı olabilecek gibi duruyor.

Read more

No Follow İletişimler Yararlı Mıdır?

Buna misal olarak; CNN bir haber içeriğinde veya mülakat sonrasında internet sitenize bir irtibat çıkışı sağladı ve bunu No Follow yaftayı ile reelleştirdi. Bu noktada alakalı sayfa üzerinden sitemize gelen kullanıcılar siteyi ziyaret ederek, sayfa dolaşımını çoğaldıracak, şayet kullanıcıyı istediği neticeye eriştirebiliyorsa sayfada kalma süresi artıracak günün sonunda daha fazla etkileşim olmasına yol açacaktır, bu surattan Nofollow linklerin hiç değeri yok diyemeyiz.

Read more
Dil Geçişli Siteler

Dil Geçişli Siteler

Farklı dil seçeneği için mevcut içeriklerinizi çevirirken, çevirisini gerçekleştirdiğiniz dilin yapısına, para birimine,saatlerin sunumuna, noktalama işaretlerine dikkat etmelisiniz. Bundan dolayı çeviri araçlarını kullanmak yerine, o dilde özgün içerikler üretmelisiniz. İçerikleri çevirirken hedeflediğiniz bölgenin kültürü, pazarlama stratejileri ve anahtar kelimelerin aranma hacimlerini de göz önünde bulundurmalısınız.

Read more

React Tabanlı Sitelerde Temel SEO Problemleri ve Çözümleri

React Neden Özel Bir Yaklaşım Gerektirir

Kullanıcı deneyimini inanılmaz bir şekilde iyileştiren bu yaklaşım, söz konusu SEO performansı olduğunda ise biraz daha flu bir alanda yer almaktadır. Daha önce de bahsettiğimiz üzere, Google bugün tamamıyla CSR yöntemini kullanan JavaScript tabanlı web sitelerini dahi tarayabilmekte ve indexleyebilmektedir. Ancak, Google halen bu konuda mükemmel bir seviyede değildir.

Read more

Global Sitelerde IP Adresine Göre Yönlendirme

“Örneğin; sitenizde, kullanıcıları aradıkları özelliklerdeki ürünlere yönlendiren bir test sayfası yer alıyor. Almanya’da yaşayan Türkleri hedefleyen bir sayfanız var ve ilgili sayfanın Türkiye versiyonu da bulunuyor.  Dizin olarak yapılandırılmış ve coğrafi hedefleme yapılmamış bu sayfalardan güçlü olan versiyonun, diğer ülkelerde de arama sonuçlarında üst sıralarda yer alma ihtimali var.  “example” sorgusuyla Almanya’dan arama yapan kullanıcı, sitenin SEO açısından daha güçlü olan Türkiye versiyonuna ulaşarak ilgili testi yapıyor. Ancak test sonucunda ulaştığı ürünler Türk lirası olarak fiyatlandırıldığı ve kullanıcın bulunduğu sayfa Türkiye sayfası olduğu için, kullanıcı satın alma işlemini gerçekleştiremiyor. Bu olumsuz deneyim, dönüşümü de olumsuz yönde etkiliyor.”  

Read more

Google Ceza ve Filtrelerine Neden Olan Faktörler

Google’ın ön uyarı niteliğindeki bildirimidir. Üst sıralarda yer alan bazı anahtar kelimelerin düşüş göstermesine neden olur. Sandbox filtresine girmeden önceki son çıkışınız olabilir. Google’nın kesin kurallarına ve algoritmalarına aykırı, aldatmaya yönelik çalışmalar sonucunda verilir. Çoğunlukla, trafik çekmek için alınan fazla linkler ve bir sayfa içerisinde çok fazla link yönlendirmesi yaparak kullanıcıları ve botları aldatmanın sonucunda  -900+ Google cezası alınabilir.

Read more

Click-Bait ve SEO Uyumlu Başlık Arasındaki Nüans

ÖR: Yotube’da yer alan bir tv programı ya da dizi kanalının “beklenmedik büyük kavga” isimli başlığının, aslında küçük bir tartışmadan ibaret bir sahne ile karşılaşmamız. Ya da bir sosyal içerik platformunda yer alan “Tarkan’ın yıllar içerisindeki değişimi” gibi oldukça ünlü olan Tarkan’ın fotoğraflarına ulaşana kadar çok az tanınan ünlü isimlerle dolu bir galeride onlarca sayfa tıklamamız.

Read more

Google Yapılandırılmış Veri Nedir? Örneklerle Yapısal Veri Çeşitleri

Schema.org, oldukça fazla şema türü barındırır. Bu yüzden hangi şemanın ne amaçla kullanılması gerektiği öğrenilmeli ve sayfanız/sayfalarınız için yararlı olup olmayacağına karar verilmelidir. Doğru sayfaya doğru şekilde eklenen işaretlemeler, SEO performansınızın iyileşmesine yardımcı olacaktır. Yazımızın devamında belli başlı işaretleme türlerine göz atarak, bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Read more
web analytics Seo Ajansı Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar 2022

Seo Ajansı Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar 2022

Seo Ajansı Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar 2022. Doğru SEO ajansını bulmak basittir. Doğru seçeneği seçmek, işiniz için şimdiye kadar yaptığınız en iyi şey olabilir. Bir hata seçmek, şimdiye kadar yaptığınız en büyük ticaret hatası olabilir. Neden? Niye? Sanırım birisi bu soruyu sordu ve nedenini açıklıyorum: Kötü/düşük SEO kalitesi nedeniyle çevrimiçi varlığınıza potansiyel zarar vermenin…

Read more
web analytics

Google Sitenizi Neden Gerilere Atar Sıralama Kaybı Tespiti 2022

Google Sitenizi Neden Gerilere Atar Sıralama Kaybı Tespiti 2022. Web yöneticilerinin en büyük kabuslarından biri, web sitesi sıralamasında ani bir düşüş olduğunu keşfetmektir. Bu senaryo gerçekleştiğinde, web yöneticisinin tüm çabaları sona erer. Kendinizi bu gibi durumlarda bulursanız, sakin olmanız gerekir. Çünkü yalnız olmadığınızı bilmelisiniz. Tüm web sitelerinin sıralamada bir düşüş yaşaması mümkündür. Önlenemez, ancak etkileri…

Read more
Google Sıralama Sinyalleri Rehberi - Bölüm 4: İçerik Tazeliği

Google Rank Faktörleri : İçeriğin Güncel Olmasının Önemi 2022

Google Rank Faktörleri : İçeriğin Güncel Olmasının Önemi 2022.  Bir önceki bölümde içeriğin kalitesinden bahsetmiştik. İçerik kalitesi, bir sayfanın değerini göstermek için Google’a gönderilen en önemli sinyallerden biridir. Bu konuda vermiş olduğumuz bilgilere dayanarak, içeriğin güncelliğinin ele alınması gerektiğini düşündük. Bu bölüm, içeriğin güncelliğini dikkate alarak, sayfa içeriğinin ek olarak belirtilmesini detaylandırmaktadır. İçindekiler1 Tazelik2 Düzenli…

Read more
web analytics

Google Rank Faktörleri : İçerik Kalite Puanı 2022

Google Rank Faktörleri : İçerik Kalite Puanı. Daha önce, anahtar kelime alaka düzeyi, anahtar kelime yoğunluğu ve örtük anlamsal indeksleme hakkında bir bölüm içeriyordu. İlgili bölümden sonra sitedeki en önemli faktörlerden birinin içeriğinden bahsetmek gerektiğini düşündük. İçerik alanı ayrıntılı olarak ele alınmasa da bu bölümde içeriğin kalitesi hakkında kapsamlı bilgiler verilmektedir. kaliteli içerik. Kaliteli içerik…

Read more
web analytics

Google Rank Faktörleri : Meta Keywords 2022

Google Rank Faktörleri : Meta Keywords. Önceki kılavuzda sayfa faktörlerinden bahsetmiştik. Sayfadaki operatörler, başlık etiketi, H1 etiketleri ve meta açıklama gibi öğelerden oluşur. Kılavuzun bu bölümünde, sayfadaki faktörleri daha derinlemesine inceliyoruz ve içerikte anahtar kelimelerin kullanımını ele alıyoruz. İçindekiler1 Dil düğmesi2 sayfa içeriği3 Kullandığınız anahtar kelimeler konuyla alakalı olmalıdır.4 Gizli Semantik İndeksleme – Gizli Semantik…

Read more
web analytics

Seo Monitor Nedir ve Nasıl Kullanılır 2022

Seo Monitor Nedir ve Nasıl Kullanılır 2022. Sürekli değişen SEO dünyasında, güncel kalmak veya eğrinin önünde kalmak önemlidir. Birçok şirket farklı SEO yazılımları çıkardığı için SEO araçlarınızı sürekli gözden geçirmelisiniz. Kullandığınız envanter, ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi içermelidir. Bu içerikte SEOmonitor adlı aracın incelemesini bulacaksınız. Bu derecelendirme, söz konusu aracın sektördeki konumunu anlamanıza yardımcı…

Read more
300 Karakterden Oluşan Meta Açıklamalar

Meta Açıklamaları 300 Karakteri Geçebilir mi?

Meta Açıklamaları 300 Karakteri Geçebilir mi? Google şu anda bazı arama sonuçlarında 300 karakterlik açıklamalar içeriyor. Meta açıklamaları tipik olarak 155-160 karakterle sınırlıydı. Bu konuda Google’dan resmi bir açıklama yok ama yakın zamanda olacağını düşünüyorum.   Yukarıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, Google arama motorunda “Nasıl SEO Yapılır” sorgusu için arama sonuç sayfası bulunur. Burada…

Read more
web analytics

Google Panda 4.1 Güncellemesi Neler Vaat Ediyor 2022 Nelerden Kaçınmalısınız?

Google Panda 4.1 Güncellemesi Neler Vaat Ediyor 2022 Nelerden Kaçınmalısınız? Google, Panda güncellemesinin en son sürümünü duyurdu. Güncellemenin amacı, kısa veya kötü içeriğe sahip iyi dereceli sayfaları cezalandırmaktır. Google, Google+ platformunda paylaştığınız yayınla güncellemenin yavaş yavaş yayıldığını söyledi. Güncelleme kısa süre önce yayınlandı ve belirtildiği gibi önümüzdeki hafta da dahil olmak üzere yavaş yavaş yürürlüğe…

Read more
web analytics

Link İnşası Nasıl Yapılır ve Backlink Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli 2022

Link İnşası Nasıl Yapılır ve Backlink Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli Gerçekleştirilen birçok link oluşturma stratejisi geri tepebilir ve sitenize fayda sağlamaktan ziyade sitenize zarar verebilir. Uzun vadede sıralamanızı iyileştirmek istiyorsanız kesinlikle iyi düşünülmüş bir SEO stratejisi ortaya koymalısınız ve belirli link oluşturma taktiklerinden uzak durmalısınız. Bu yazıda link oluşturma stratejisi açısından nelerden uzak durulması gerektiğine…

Read more
https://www.ayhankaraman.com/bilmeniz-ve-uygulamaniz-gereken-10-seo-trendi/

2022 Mutlaka Uygulanması Gereken Seo Trendleri

2022 Mutlaka Uygulanması Gereken Seo Trendleri. Google’da veya popüler arama motorlarında sayfaları sıralamada sorun mu yaşıyorsunuz? Arama motorlarının web sitenizin dijital dünyada üst sıralarda yer almasını sağlamadaki etkinliğini biliyor musunuz? Önceki dönem için en iyi stratejiyi belirlemek için anahtar kelime kullanımı, alan adı gücü, sitenize gelen bağlantılar, kullanıcı veri analizi ve kaliteli içerik gibi alanları…

Read more
web analytics

8 Adımda Google Analytics Raporu Nasıl Oluşturulur?

8 Adımda Google Analytics Raporu Nasıl Oluşturulur? Herhangi bir SEO stratejisi, mümkün olduğunca titiz ve veri odaklı olmalıdır. Yeni ayakkabı almaya karar verirken göz önünde bulundurabileceğiniz birkaç değişken var, ancak hiçbiri SEO çalışmalarınızın temelini oluşturan kaliteye sahip değil. Google Analytics, faydalı verilerden oluşan bir hazinedir. Ayrıca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak, büyük miktarda veri verildiğinde bu,…

Read more
web analytics

Search Console Deneyimi Masaüstü Arama Versiyona Geldi 2022

Search Console Deneyimi Masaüstü Arama Versiyona Geldi 2022. Google Update Liteecue girişimi, masaüstü arama sonuçlarında Şubat 2022’de yürürlüğe girecek. Bu sayfadaki Deneyim Deneyimi, izlemekte olduğumuz Google güncellemelerinin türlerinden biri, 2021’in başlarında yapılan bir mobil aramaydı. Benzer değişikliklerin daha sonra masaüstünde de olması bekleniyor. 2021 yılında mobil arama sonuçlarında köklü bir değişiklik getiren bu güncelleme masaüstüne…

Read more
web analytics

Link İnşası Oluştururken Dikkat Edilecek Adımlar 2022

Link İnşası Oluştururken Dikkat Edilecek Adımlar 2022. Bu bağlantılar üst düzey iş adamları için çok önemlidir. Bağlantı kurma, mantıklı bir SEO stratejisi ile yönetilmelidir. Sizin için en önemli şey, kilit bir büyüme stratejisi geliştirmek olmalıdır. Bağlantılar, web sitenize doğrudan trafik çekebilir. Bu makalede, basit adımlarla uygulayabileceğiniz başarılı bağlantı kurma stratejileri hakkında bilgi bulacaksınız. Satın alın…

Read more
web analytics

Seo Uyumlu İçeriğin Oluşturulmasında Dikkat Edilecek Hususlar 2022

Seo Uyumlu İçeriğin Oluşturulmasında Dikkat Edilecek Hususlar 2022 Oluşturduğunuz içeriğin SEO başarısını ölçmek istiyorsanız öncelikle hedeflerinizi belirlemelisiniz. İçerik SEO için son derece önemlidir, onsuz arama motorları sayfalarınızı doğru bir şekilde dizine eklemek ve sıralamanıza yardımcı olmak için yeterli bilgiye sahip olmaz. Sağlam bir SEO stratejiniz yoksa, web sitenizdeki sayfalar asla görülmez veya paylaşılmaz. Ziyaretçileri olmadan…

Read more
Adım Adım Teknik SEO Rehberi

SEO SSS: 50 SEO Sorusu ve Yanıtı Hepsi Bir Arada 2022

SEO SSS: 50 SEO Sorusu ve Yanıtı Hepsi Bir Arada 2022. SEO Yeni değil ama hem popülaritesi hem de ihtiyacı artıyor. Ancak internetteki bu kadar çok çelişkili bilgi ve Google’ın sıralama faktörlerini sürekli güncellemesiyle, sorularınız olması şaşırtıcı değil. SEO çamur kadar açıktır – anlıyoruz. Bu yazının amacı, SEO ve bugünden başlayarak çevrimiçi görünürlüğünüzü nasıl iyileştirebileceğinizle…

Read more
web analytics

Mutlaka Bilmeniz Gereken Google Search Console Paremetreleri 2022

Mutlaka Bilmeniz Gereken Google Search Console Paremetreleri 2022. 2009’da Google, Google yöneticilerine öğretmen gücü ekledi. Bu özellik, site yöneticilerine belirli parametreleri kullanma yeteneği verir. “Değişikliğin nedeni, aracın kullanımını iyileştirmek” dedi. URL öğretmeni özelliği, site personelinin parametreleri kullanarak bir sayfanın içeriğini değiştirmesine olanak tanır. Daha düzenli ve kaliteli hizmet talep etmeden önce dikkatli bir onay gereklidir.…

Read more
web analytics

Yararlı Toollar ve Uzak Durmanız Gereken Otomatik Backlink Araçları 2022

Yararlı Toollar ve Uzak Durmanız Gereken Otomatik Backlink Araçları. İçeriğimize bağlantı vermeden önce, web sitenize backlink oluşturmanıza yardımcı olacak en çok kullanılan geri bağlantı yazılımını ve yazılımını tanıtmak için klasik olanı yapıyorum. Backlink terimi hakkında bilgi vereceğim. Terimi bilmeyen muhakkak onun programını aramıyor ama yine de haber veriyor 🙂 Backlink, web sitenize başka bir web…

Read more
web analytics

Dijital Pazarlama Uzmanı Mesleğini Tanıyalım 2022

Dijital Pazarlama Uzmanı Mesleğini Tanıyalım Dijital pazarlama yöneticisi ne iş yapar? Hangi becerilere sahip olmalıdır? Ayrıca, dijital pazarlama yöneticisi ile SEO yöneticisi arasındaki fark nedir? İçindekiler1 SEO’dan Dijital Pazarlamaya2 SEO yöneticisi ile dijital pazarlama yöneticisi arasındaki fark nedir?3 Dijital pazarlama yöneticisi ne iş yapar?4 Bu bileşenlerin neler olduğuna daha yakından bakalım:5 İletişim kurun, uygulayın, izleyin…

Read more
Açılış Sayfası Optimizasyonu için 8 Temel Unsur

Açılış Sayfası Nasıl Optimize Edilir 2022

Açılış Sayfası Nasıl Optimize Edilir 2022. Olumlu bir kullanıcı deneyimi ve dönüşüm sağlayan unsurlar yıllar içinde önemli ölçüde değişti. Yaklaşık 10 yıl önce, parlak reklamlar, akılda kalıcı reklamlar ve nasıl yapılır metinleri çok dikkat çekti. Bununla birlikte, günümüz kullanıcıları daha akıllı davranışı bir eylem olarak görüyor ve web sitelerine girmek için reklam engelleyici eklentileri kullanmaya…

Read more
web analytics

AB Testi Nasıl ve Nerede Kullanılır 2022

AB Testi Nasıl ve Nerede Kullanılır 2022. Arama motoru optimizasyonu konusunda çok değişkenli testler ne anlama gelmektedir? Avantajları ve dezavantajları nelerdir? Ne zaman gerçekleştirilmelidir? Nerede kullanılmalıdır? Tüm bu soruların cevaplarına bu yazıdan ulaşabileceksiniz. İçindekiler1 AB test ne anlama geliyor?2 AB Testin Avantajları3 Çoklu Testin Sınırlamaları4 Çok değişkenli testler ne zaman yapılmalıdır?5 Çok değişkenli test? İki…

Read more
Google Sıralama Sinyalleri - Bölüm 8: Dahili Linkler

İç Linklerin Sıralamada Seoya Faydası Nasıl Ölçümlenir 2022

İç Linklerin Sıralamada Seoya Faydası Nasıl Ölçümlenir? Önceki bölümde, Google Ranking Beacon Yönergelerinde HTTPS, hız, mobil uyumluluk ve yapılandırılmış veriler gibi site genelindeki sinyalleri ele aldık. Bu bölümde, dahili linklemeyi ele alacağız. Dahili bağlantılar, harici ve geri bağlantılar kadar karmaşık olmadığı için anlaşılması daha kolaydır. Dahili bağlantı İlk önce dahili bağlantının ne olduğunu anlamak en…

Read more
web analytics

Seo Uyumlu İçerik Makale Nasıl Oluşturulur 2022

Seo Uyumlu İçerik Makale Nasıl Oluşturulur? Bu içerik sayesinde trafik alan içeriklerin nasıl oluşturulacağı konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Kısacası web siteniz kısa sürede nitelikli trafik alabileceğiniz bir platform haline gelecektir.  Okuyucularınızın (yani web sitenizin ziyaretçilerinin) dikkatini çekecek içerikler hazırladıktan sonra, arama motorları için optimize etmemiz gerekiyor. Aşağıda paylaştığımız kontrol listesini kullanabilirsiniz. İşte SEO dostu makalelerin…

Read more
web analytics

Harici Bağlantılar Seo Sıralamasını Nasıl Etkiler 2022

Harici Bağlantılar Seo Sıralamasını Nasıl Etkiler? Bir önceki bölümde, Google’ın sıralama sinyalleri kapsamında dahili bağlantılardan bahsettik. Dahili bağlantının nasıl kullanılacağını ve bağlantı komut dosyaları veya etiket veya kategori optimizasyonu ile nasıl başa çıkılacağını tartıştık. Bu bölümde, dış bağlantıları dikkate almaya devam edeceğiz.     Dış bağlantılar bir saygı sınıfıdır. Bir web sitesine bağlantı verirseniz, ona…

Read more
web analytics

Seo ve Dijital Pazarlamada Yükselme İlişkisi 2022

Seo ve Dijital Pazarlamada Yükselme İlişkisi. Bir sahne düşünün. Bir çağrı olacak ve işveren sizden bir rapor hazırlamanızı isteyecek. Şimdiye kadarki tüm pazarlama çabalarınızı bir rapora dönüştüreceksiniz ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Burada listelenen 10 performans göstergesi ile hızlı ve etkileyici raporlar hazırlayabilirsiniz.   İçindekiler1 1. Satış geliri2 2. Her sipariş ne kadar3 3. Ömür Boyu…

Read more
Önceliklendirme SEO Başarısında Neden Kritik Öneme Sahiptir?

Seo Başarısı İçin Olmazsa Olmaz Hamle Önceliklendirme 2022

Seo Başarısı İçin Olmazsa Olmaz Hamle Önceliklendirme 2022. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) uzun vadeli bir stratejidir, bu nedenle anlamlı sonuçlar elde etmek 6 ila 12 ay sürer. Arama motorlarındaki bilgi işlem güncellemeleri ve teknolojik yenilikler, arama alanını sürekli olarak yeniden şekillendiriyor. Bu nedenle SEO uzmanları, sürekli öğrenmeyi ve pratik uygulama ile test etmeyi dengeleyerek etkili…

Read more
Mutlaka Uzak Durmanız Gereken 12 Eski SEO Uygulaması

Kaçınmanız Gereken Blackhat Seo Taktikleri Nedir ve Nasıl Anlaşılır 2022

Kaçınmanız Gereken Blackhat Seo Taktikleri Nedir ve Nasıl Anlaşılır. Arama motoru optimizasyonu, yıllar içinde kapsamlı bir evrim geçirdi. Arama motoru optimizasyonu bu evrimi her gün devam ettirmektedir. Dijital pazarlama hala geleneksel pazarlama yöntemlerini kullanırken, SEO’daki değişiklikler mevcut ortamı önemli ölçüde değiştirdi. En önemlisi, bu değişiklikler web ortamının ve arama ortamının evrimine yol açmıştır. Yine de…

Read more
Google Analytics'ten Öğrenebileceğiniz 5 Yararlı SEO Bilgisi

Google Analyticsin Seoya Katkıları 2022

Google Analyticsin Seoya Katkıları 2022. Google Analytics ile birçok SEO ve pazarlama bilgisine ulaşabilirsiniz. Bu faydalı bilgiler, web sitenizin genel performansını iyileştirme fırsatlarını belirlemenize yardımcı olabilir. Etkileşim metriklerinden dönüşüm metriklerine kadar, Google Analytics’ten kazanılacak çok şey var. İşte Google Analytics’ten öğrenebileceğiniz ve SEO çalışmalarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz eyleme dönüştürülebilir bazı bilgiler. İçindekiler1 Özel segmentler2 Mobil…

Read more
web analytics

Alexa Trafik Sıralaması Nasıl Düşürülür 2022

Alexa Trafik Sıralaması Nasıl Düşürülür. Alexa düşürme, sayfamızın Alexa’daki sıralamasını iyileştirmeye çalıştığımızda olan şeydir. Alexa, her web sitesi sahibinin önemsediği standarttır. Web sayfaları için de bu değerleri önemli ölçüde düşürebilirsiniz. Global ve yerel değerde önemli bir artış yaşamak istiyorsanız bu makaleyi dikkatle okumanızı öneririz. Alexa.com’u göz önünde bulundurarak web sitenizin performansını ölçmek doğru değildir. Sonuçlar…

Read more
web analytics

Seo Çalışmalarınız Boşuna Gitmesin Mutlaka Okumalısınız 2022

Seo Çalışmalarınız Boşuna Gitmesin Mutlaka Okumalısınız 2022. Şu anda tamamen işlevsel olabilirsiniz veya sadece dijital bir ortamda varlığınızı kuruyor olabilirsiniz. Her durumda, bir süre sonra sadece bir terim gelecektir: Arama Motoru Optimizasyonu (SEO). SEO aslında arama motorlarında sıralamak için kullanılan manipülasyon tekniğinin genel adıdır. Ancak uzmanlar bunun sadece bir kısmını kabul ediyor. Google, Bing, Yahoo…

Read more
web analytics

Websitenizden Bir Makale Silmeden Önce Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar 2022

Websitenizden Bir Makale Silmeden Önce Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar 2022. Sitenize çok fazla trafik getiren sayfaları kaldırmadan genel bir temizlik yapmak istiyorsanız buradaki önerileri dikkate almalısınız. Sitenizi gözden geçirecek veya yeniden oluşturacaksınız, bu yüzden sizin için hazırladığım önerileri dikkate alın. Sitenizde ne kadar çok içerik varsa, onu yönetmek o kadar zor olur. Bu nedenle, düzenli…

Read more
web analytics

Lighthouse Pagespeed İle Mobil Sitenizin Hızını ve Açılış Performansını Ölçebilirsiniz 2022

Lighthouse Pagespeed İle Mobil Sitenizin Hızını ve Açılış Performansını Ölçebilirsiniz Mobil ve site hızı terimlerini sık sık birlikte görürsünüz. 🙂 Bunun temel nedeni 2sinin bir arada işe yaramasıdır. Mobil dostu siteye sahip olmak ve site açılış hızını iyileştirmek, günümüzün SEO profesyonellerinin, geliştiricilerinin ve web sitesi sahiplerinin en büyük endişelerinden biridir. Sayfa hızını ölçmek her zaman…

Read more
9 Önemli Google Algoritma Güncellemesi

Google Arama Motoru Algoritmaları 2022

Google Arama Motoru Algoritmaları 2018. Google, düzenli olmasa bile ayda bir veya iki kez algoritma güncellemeleri yayınlamayı tercih eder. Üstelik bu sadece bildiğimiz güncellemelerden oluşuyor. Ancak tüm bu güncellemelerin arama motoru sonuç sayfalarına etkisi aynı değildir. Bu nedenle Google’ın geçmişte yaptığı önemli algoritma güncellemelerini anlamak önemlidir. Elbette bu algoritmaları güncellemenin siteniz üzerindeki etkisini en aza…

Read more
web analytics

Yenilenmiş Google Arama Konsolu Search Console Kullanımı 2022

Yenilenmiş Google Arama Konsolu Search Console Kullanımını Açıkladık. Google Arama Konsolu, web sitenizin seosunu geliştirmenize yardımcı olacak değerli bilgiler sağlayan kullanışlı bir araçtır. Bu içerikte yeni Search Console ile ilgili ek özelliklerin nasıl kullanılacağını anlatacağım. Aylarca süren testlerin ardından Google, Ocak 2018’in sonunda tüm kullanıcılara arama konsolunun yeni bir sürümünü yayınladı. Yeni arama konsolu birçok…

Read more
web analytics

Teknik Seo Denetimi Nedir ve Nasıl Yapılır 2022

Teknik Seo Denetimi Nedir ve Nasıl Yapılır? Başarılı olmak istiyorsanız, tüm SEO çabalarınızdan verimliliği en üst düzeye çıkarmanın yollarını bulmalısınız. Bunu yapmazsanız, işletmeniz veya web siteniz organik aramalarda geride kalacaktır. Arama motoru optimizasyonu, pazarlamacılar için en önemli önceliktir. Pazarlamacıların yaklaşık %61’i bunun ana odak noktası olduğunu söylüyor. Hepsi bu yönde çalışıyorsa, siz de öyle yapmalısınız.…

Read more
web analytics

Hemen Çıkma Oranı Google Analytics Nasıl Düşürebilim 2022

Hemen Çıkma Oranı Google Analytics Nasıl Düşürebilim 2022. Hemen çıkma oranı, dijital pazarlama çabalarını ölçerken en önemli göstergelerden biridir. Sitenizin genel kullanıcı deneyimi hakkında sorularınız varsa, bu genellikle analiz edilecek ilk yerdir. Google, hemen çıkma oranını “tek oturumlu ziyaret” olarak tanımlar. Temel olarak, bir ziyaretçi sayfayı görüntüledikten hemen sonra terk ederse, sayfayı ve siteyi terk…

Read more
web analytics

Meta Açıklaması Nedir Meta Description Nasıl Yazılmalı 2022

Meta Açıklaması Nedir Meta Description Nasıl Yazılmalı?. SEO çalışmalarının bir parçası olarak, meta açıklamaların açıklaması gözden kaçabilir. Ancak, yazmak genellikle web sitesi sahipleri ve pazarlamacılar için iyidir. Meta açıklamalar sıralama değildir ve içeriğinizin gövdesine anahtar kelimeler yerleştirmek, arama motoru sonuç sayfalarıyla çalışmayı kolaylaştırmaz. Sonuç olarak, pazarlamacılar meta açıklamaları oluşturmayı zaman alıcı bir görev olarak görmezler.…

Read more
web analytics

Seo Çalışmalarının Etkisini Ne Zaman Göreceğim 2022

Seo Çalışmalarının Etkisini Ne Zaman Göreceğim. SEO ve içerik değişikliklerinin sitenize fayda sağlayıp sağlamadığını nasıl anlarsınız? SEO araştırmanızı etkisine göre önceliklendirerek işletme hedeflerinize yönelik adımlarda başarılı olabilirsiniz.   İçindekiler1 Sitemin Seosunu Nasıl iyileştirebilirim?2 Ekibinizin Size Başarı Getireceğinden Ne Kadar Eminsiniz?3 Yüklenecek Kaynakların Önceliği3.1 Önerilerle Firma Hedeflerini Kıyaslayın3.2 Google Algoritma Güncellemelerini Takip Etmelisiniz Sitemin Seosunu Nasıl…

Read more
web analytics

Sil Yada Güncelle Sitenizdeki Eski Gönderileri Neden Revize Etmelisiniz

Sil Yada Güncelle Sitenizdeki Eski Gönderileri Neden Revize Etmelisiniz? Zamanla anlamını yitiren sitelerdeki eski yazılar güncellenmeli veya silinmelidir. İşletmenizin mevcut durumuyla eşleşen ve gerçek değer sağlayan içeriğe ihtiyacınız var. Hizmeti vermeyi durdurmak istiyorsanız, onunla ilgili içeriği kaldırmanız gerekir. Bahar temizliği gibi düşünebilirsiniz. Eski gönderilerin ve sayfaların güncellenmesi veya silinmesi gerekiyor. Bunu yapmanın birçok farklı yönü…

Read more
web analytics

Websitenizin Hitleri Aniden Düşüyorsa Ne Yapmalısınız?

Websitenizin Hitleri Aniden Düşüyorsa Ne Yapmalısınız? Trafik değeri belirgin bir sebep olmadan aniden düşmeye mi başladı? Bunun arkasındaki en yaygın nedenlere bakmanız ve her şeyin yolunda olduğundan emin olmanız gerekir. Trafikteki düşüşe kimse karşı koyamaz ve gözden kaçırmak kolaydır. Trafik değerlerini kontrol ederken, nedeni yanlışlıkla tespit etmek çok kolaydır. Yapılacak ilk şey, Google Analytics verilerinizi…

Read more
web analytics

Seo Analizi ve Raporlaması Nasıl Yapılır 2022

Seo Analizi ve Raporlaması Nasıl Yapılır 2022. Analiz ve raporlama araçları, SEO kampanyanızın önemli bir parçasıdır. Müşterinizin katkısının buna değip değmeyeceğini görmek için analiz araçlarını kullanın. Bu uygulamalar sonucunda kampanya geliştirme yönünü keşfedebilirsiniz. Ancak, SEO rapor alanı bir mayın tarlasıdır. Eldeki verileri anlamamanız, çeşitli araçların varlığı ve müşterileriniz tarafından sağlanan verileri her zaman anlamamanız ortaya…

Read more
web analytics

Etiketler ve Anahtar Kelime Tanımlarının Seoda Önemi 2022

Etiketler ve Anahtar Kelime Tanımlarının Seoda Önemi 2022. Kapsamlı ve kullanışlı SEO stratejileri, site görünürlüğünü ve trafik değerlerini artırarak hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan stratejilerdir. Bu strateji doğrultusunda gelirinizi arttırmayı başarabilirsiniz. Bağlantı kurma gibi site dışı taktikler her zaman mevcuttur, ancak site SEO taktikleri her geçen gün daha önemli hale geliyor. Arama motorları şu anda site…

Read more
web analytics

Seoda 9 Temel Adım İle Nasıl Başarıya Ulaşabilirsiniz

Seoda 9 Temel Adım İle Nasıl Başarıya Ulaşabilirsiniz. Bilinmeyen, yani daha önce SEO ile tanışmamış biriyseniz bu rehber size yardımcı olacaktır. Dokuz önemli bilgi parçası ile başarılı bir arama motoru optimizasyonu (SEO) yönlendirmesi yapabilirsiniz. Bu makalenin amacı, bunun hakkında konuşmak ve SEO hakkında hiçbir şey bilmeyenler için faydalı bir rehber sağlamaktır. Rehberin başında değinilmesi gereken…

Read more
web analytics

Seo İçin Jenerik Domain Seçmenin Önemi ve Faydaları 2022

Seo İçin Jenerik Domain Seçmenin Önemi ve Faydaları 2022. Doğru alan adını seçmek, işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için en önemli kararlardan biridir. Kulağa basit gelebilir, ancak bir alan adı seçerken göz önünde bulundurulması gereken çok önemli hususlar vardır.   İçindekiler1 1. Domain Markanızla Uyumlu mu?2 Seo İçin Jenerik Domain Seçmenin Önemi ve Faydaları 20223…

Read more
web analytics

Seoda Gizli Anlamsal İndeksleme LSI Algoritması 2022

Seoda Gizli Anlamsal İndeksleme LSI Algoritması. SEO konusunda yeniyseniz, “gizli anlamsal indeksleme” teriminin profesyonel bir iş olduğunu düşünebilirsiniz. Bu terimin sadece uzmanlar tarafından kullanıldığını veya anlaşıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Gizli anlamsal indekslemeler, adları kadar karmaşık değildir. SEO’ya yeni başlayanlar, SEO’nun ne olduğunu öğrenmiş, denetim ve optimizasyon stratejilerini anlamış olanlar bile LSI hakkında bilgi edinebilir. Bu makalede,…

Read more
web analytics

Başarılı Bir Seo Çalışmasının Anahtarı : 4 Adımda Seo Stratejisi

Başarılı Bir Seo Çalışmasının Anahtarı : 4 Adımda Seo Stratejisi. Bu yıl, SEO stratejimizi gözden geçirmeyi düşünebiliriz. Bu stratejileri uygulayan ekipler ve çalışma prensipleri farklılık gösterebilir. Ancak başarılı bir kampanya yürütürken akılda tutulması gereken bazı önemli noktalar vardır.   İçindekiler1 1. Geçen yılın Seo Sonuçlarını da Değerlendirmeyi Düşünmelisiniz2 2. Araştırmalarınızı Gözden Geçirmelisiniz3 3. Hedefler Belirlemelisiniz3.1…

Read more
web analytics

Google Mobil Seo Sesli Aramaya Nasıl Uyarlanır

Google Mobil Seo Sesli Aramaya Nasıl Uyarlanır? Sesli arama ve mobil kullanım, birlikte ortaya çıkan ve SEO endüstrisinde etkinliğini uzun süredir kanıtlamış iki farklı durumdur. 2018’e rağmen, pazarlamacıların %62’si sesli arama için net bir plana sahip değil. Pazarlamacıların bugün sektördeki en sıcak trendlere karşı koymayı planlaması gerekiyor. Mobil cihaz kullanımı artmaya devam ederken, mobil cihazından…

Read more
web analytics

Derin Bağlantılar (Deep Linking) 2022 Nedir?

Derin Bağlantılar (Deep Linking) 2022 Nedir? Derin bağlantıların en basit tanımı ve dahili bağlantıları çok iyi yapan şeyin cevabını bu makalede bulabilirsiniz. Belirli yerleşimlere bağlantılar, içeriğe gitmek için kullanılan bağlantılardır. Birçok web bağlantısı aslında derin bağlantılardır. Basit bir örnekte, “https://www.erdalbilisim.net/” standart bir bağlantıdır, ancak belirli bir sayfaya bağlantı değildir. Öte yandan, “https://www.erdalbilisim.net/seo-calismalarinizi-2022-kullanici-deneyimine-gore-nasil-uyarlarsiniz” derin bir bağlantıdır.…

Read more
web analytics

Seo Çalışmalarınızı 2022 Kullanıcı Deneyimine Göre Nasıl Uyarlarsınız

Seo Çalışmalarınızı 2022 Kullanıcı Deneyimine Göre Nasıl Uyarlarsınız. Bu yazımızda Seo Çalışmalarınızı 2022 Kullanıcı Deneyimine Göre Nasıl Uyarlarsınız en iyi şekilde açıklamaya çalışacağız. Yıllarca, kullanıcı deneyimi ve SEO araştırmasının birlikte yapılabileceğini öngörme fikri vardı. Bunlar artık fikir değil. Şu anda odak noktası, en iyi sonuçları üretmek için bu iki çalışmayı bir araya getiren bir stratejidir.…

Read more
web analytics

Arama Konsolunu Kullanarak Tıklama Oranını 2022 Yükseltmek

Arama Konsolunu Kullanarak Tıklama Oranını 2022 Yükseltmek. Google Arama Konsolu ile ilgili sayısız kapsamlı kılavuz okumuş olabilirsiniz. Bu kılavuzların her biri bu araç hakkında ayrıntılı bilgi sağlayabilir, ancak bu makalede bir web yöneticisi olarak bilinmeyen bazı bilgiler bulabilirsiniz. Kapsamlı bir rehber size sadece istediğiniz bilgiyi değil, istemediğiniz birçok bilgiyi de verebilir. Bu kılavuzları okurken kendinizi…

Read more
web analytics

Can Sıkıcı 404 Kırık Linkler 2022 Nasıl Bulunur ve Düzeltilir?

Can Sıkıcı 404 Kırık Linkler 2022 Nasıl Bulunur ve Düzeltilir? Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için kaybolan “bağlantıları” kurtarmak ister misiniz? Bu durumda kırık link ve bozuk backlink bulmanız ve düzeltmeniz gerekir. Bunu yaparak, sitenizin sıralamasının olumlu yönde gelişeceğini unutmamalısınız. Ancak, kırık bağlantılar ve kopuk geri bağlantıların iki farklı sorun olduğunun farkında olmalısınız. Bu nedenle bu kılavuzda…

Read more
web analytics

Yerel Seo Deyip Geçmeyin 2022 Local Seo Tavsiyeleri İşletmenizi Görünür Kılacak

Yerel Seo Deyip Geçmeyin Local Seo Tavsiyeleri İşletmenizi Görünür Kılacak. Çevrimiçi pazarlama dünyayı değiştirdi. Size müşterilerinizle süresiz olarak bağlantı kurma fırsatı verdi. Artık daha fazla kişiye ulaşma fırsatını yakalamaya başlıyorum. Ancak bunların hepsi büyük markalar için geçerlidir. Bunun nedeni, yerel KOBİ’lerin geniş hedef kitleleriyle bağlantı kurma fırsatına sahip olmamasıdır. İçindekiler1 Yerel Seo Deyip Geçmeyin Local…

Read more
İç Linklerin Sıralamada Seoya,SEO İçin Google Analytics – Temel Kohort Analizi

Google Analytics de Seo İçin Temel Kohort Analizini Tanımlayalım

Google Analytics de Seo İçin Temel Kohort Analizini Tanımlayalım. Şubat ayında, bir kohort analizi özelliği olan Google Analytics beta sürümü yayınlandı. Bu rapor, organik arama yoluyla kazanılan yeni müşterilerin değerini kanıtlamak için SEO uzmanlarına çok yardımcı olur. Bu rapor, siteyle etkileşimler ve zaman içindeki dönüşümler gibi verileri içerir. Hatta müşterileriniz organik kanalınız dışında dönüşüm gerçekleştiriyorsa,…

Read more
web analytics

Google Analyticsde Mutlaka Kullanılacak Olmazsa Olmaz 11 Modül

Google Analyticsde Mutlaka Kullanılacak Olmazsa Olmaz 11 Modül. Google Analytics’in en büyük avantajı ücretsiz olmasıdır. Diğer bir avantajı ise kullanımı ve kurulumunun kolay olmasıdır. Web sitenizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, etkinleştirilmesi gereken bazı eklentiler olduğunu bilmek yardımcı olur. Dijital pazarlama çalışmalarınızda daha iyi kararlar verebilmeniz için kullandığım Google Analytics özelliklerini sizlerle paylaşmak istedim.  …

Read more
web analytics

Backlinkler Kobiler ve Küçük İşletmeler İçin Büyük Bir Masraf mıdır?

Backlinkler Kobiler ve Küçük İşletmeler İçin Büyük Bir Masraf mıdır? Son zamanlarda, dünyanın dört bir yanındaki SEO uzmanları, Google algoritmalarını güncellemek için kendi takvimlerini oluşturdular. Geçen yıl Google, Panda 4.1, Penguin 3.0 ve hatta Pirate 2.0 için zamanında güncellemeler yayınladı. Bu güncellemelerin her biri özel bir öneme sahipti. Pazarlamacılar, panda ve penguenler güncellemelerinin neler getireceğini…

Read more
web analytics

Link İnşası ve Backlinkler Şehir Efsanesi Olarak Tarihe Mi Karışıyor

Link İnşası ve Backlinkler Şehir Efsanesi Olarak Tarihe Mi Karışıyor? Bağlantı kurma, her SEO stratejisinin bir parçasıdır. SEO zamanla değiştikçe, bağlantı oluşturma şekliniz de değişir. İki yıl önce elde edilen bağlantılar için uzmanların kullandığı yöntem geride kaldı ve yeni arama motoru algoritmaları tanıtıldı. Eskiden backlink almak çok kolaydı. Önemli olan, arama motoru sıralamalarına yardımcı olan…

Read more
Google Analytics ile SEO Çalışmalarını Takip Etmek

Google Analytics İle Seo Performansı Nasıl Ölçülür?

Google Analytics İle Seo Performansı Nasıl Ölçülür? Sitenizin SEO çalışmasını geliştirmek için birçok farklı bilgi parçasıyla karşılaşmış olabilirsiniz. Tüm bu bilgilerin işe yarayıp yaramadığını hiç merak ettiniz mi? Bu meraktan kurtulabilecek pek çok araç var ama bunların çoğu ücretli. Sonuç olarak, SEO çalışmaları yalnızca site trafiğini artırmaz. İşletmenizin sitenize ne kazandırdığını bilmek en doğal hakkınızdır…

Read more
web analytics

Başarılı Bir Seo Çalışması İçin Dikkat Edilmesi Gereken 81 Kural

Başarılı Bir Seo Çalışması İçin Dikkat Edilmesi Gereken 81 Kural. Şirketinize fayda sağlayacak en iyi SEO teknolojilerini düşünerek gün içinde saatler geçirebilirsiniz. SEO’ya tek taraflı bir yaklaşım olmadığı için siteniz için bir SEO stratejisi geliştirme planı oluşturmak her zaman kolay değildir. Sıklıkla karşılaşabileceğiniz bu sorunu çözmek için ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? SEO söz konusu…

Read more
web analytics

Bu 15 Adet Süper Ötesi Tavsiyelerle Seoda Uçuşa Geçmeye Hazır OLun

Bu 15 Adet Süper Ötesi Tavsiyelerle Seoda Uçuşa Geçmeye Hazır OLun. Google’ın RankBrain algoritması, arama sonuçlarını arayanın amacına ve kullanıcı deneyimine göre seçmek için yapay zeka kullanır. RankBrain’i zor bir algoritma yapan birçok faktör var. Bu yazıda, RankBrain algoritmasının ayrıntılı bir incelemesini yaptık ve SEO sıralamanızı yükseltmek için 15 pratik öneri topladık. İçeriğin uzunluğundan korkmayın.…

Read more
web analytics

Seo İçin Kaliteli İçerik Nasıl Yazılır?

Seo İçin Kaliteli İçerik Nasıl Yazılır? En son ne zaman içerik seçmelerine katıldınız? Hatırlamıyorum? Yalnız olmadığını biliyorsun. Çoğu içerik oluşturucu yalnızca yeni içerik oluşturmaya odaklanır ve mevcut içeriğe bakmayı unutur. İçindekiler1 Neden bir içerik denetimine ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, işte bazı nedenler:2 Seo İçin Kaliteli İçerik Nasıl Yazılır?2.1 Backlinkler2.2 Sayfada Geçirilen Süre2.3 Tekil Ziyaretçiler2.4 Oturum…

Read more
web analytics

İkisi Birlikte Nasıl Çalışır Google Search Console Ve Analytics İle Organik Trafiği İzleyin

İkisi Birlikte Nasıl Çalışır Google Search Console Ve Analytics İle Organik Trafiği İzleyin. Organik arama trafiğini düzenli olarak analiz etmek, aradığınız sorunu bulmanıza yardımcı olabilir. Bu, cezalar ve algoritma değişiklikleri gibi sıralamaları etkileyen faktörleri içerir. Ancak organik arama trafiği analizi, arama optimizasyon stratejilerinin güçlü ve zayıf yönlerini bulabilir. Bu makale yeni başlayanlar içindir. Bu makale,…

Read more
web analytics

Yenilenmiş Google Pagespeed Insights İle Optimizasyon Daha Kolay

Yenilenmiş Google Pagespeed Insights İle Optimizasyon Daha Kolay. Google PageSpeed ​​Insights artık Google Chrome kullanıcılarından gerçek zamanlı veriler alarak çalışıyor. Google, site hız göstergesini yeniden etkinleştirdi. Bu araç, sitenizin hızını gerçek zamanlı olarak ölçer. PageSpeed ​​Insights, Chrome kullanıcı deneyiminden veri alır ve değerlendirilmesi için kullanıcılara sunar. Bu yeni gelişme, incelenen sayfaları belirli bir düzeye göre…

Read more
web analytics

Seo Uzmanları Rutin Olarak Hangi 4 Şeyi Yapmaktadır?

Seo Uzmanları Rutin Olarak Hangi 4 Şeyi Yapmaktadır. SEO endüstrisinde neler olduğunu tahmin etmek her zaman kolay bir iş değildir. Bunu başarmak için, olanları adil ve bilgili bir şekilde paylaşanlara odaklanmak esastır. Bu makaledeki bilgiler gibi belirli bilgilere odaklanarak müşteri ilişkilerini belirleyebilir ve daha güçlü disiplinler oluşturabilirsiniz. SEO uzmanları her zaman satın almaya değer olduğundan…

Read more
web analytics

En İyi Kurumsal Seo Çalışmaları 2022 Stratejileri Nasıl Olmalı?

En İyi Kurumsal Seo Çalışmaları 2022 Stratejileri Nasıl Olmalı? 2021 bitti. Geçen yıl anketlere değinen ve işletmeniz için en iyi SEO stratejisini uygulamaya çalışan onlarca ankete göz atmış olabilirsiniz. Bu yıl SEO alanında çok önemli ilerlemeler kaydettiğimizin farkında olmalıyız. Ancak bu başarılardan kaçının maksimum başarıya yol açacağını tahmin etmek zor. Hangi SEO araştırma şirketlerinin yaptığını…

Read more
web analytics

Seo Çalışmaları 2022 Fiyatları Neye Göre ve Nasıl Belirlenir Maliyeti

Seo Çalışmaları 2022 Fiyatları Neye Göre ve Nasıl Belirlenir Maliyeti. SEO hizmetleri için ne kadar ödemeliyim? Bu sorunun cevabını bulmak için madencilerin tarlalarından geçmeniz gerekebilir. Ama her şeyden önce, SEO’nuzun ne kadar süreceğine karar vermelisiniz. Bu iki soruya doğru cevapları verebiliyorsanız, bir sonraki adımda çalışmak için doğru SEO ajansını seçebilirsiniz. Her şey açık, değil mi?…

Read more
web analytics

Sosyal Medya Rakip Analizini Bu Yöntemle 5 Dk Kısa Sürede Gerçekleştirebilirsiniz

Sosyal Medya Rakip Analizini Bu Yöntemle 5 Dk Kısa Sürede Gerçekleştirebilirsiniz Rakiplerin performansını izlemek ve kontrol etmek hemen hemen her pazarlama faaliyetinin bir parçasıdır. Bunu yapmak için, burada neler olduğunu görmek için izleme paneli oluşturma yoluna gitmeniz gerekir. Ancak, rakipleriniz hakkında elde ettiğiniz tüm verilerin buna değip değmediğini belirlemek kolay değil. Bunu yapmak için verilerinizi…

Read more
web analytics

Seo İçin Hangi Firma ve Özellikte Hosting veya Sunucu Alınmalı

Seo İçin Hangi Firma ve Özellikte Hosting veya Sunucu Alınmalı. Bir sunucu veya hosting hizmeti seçerken, birçok kişi güvenliği ilk sıraya koyar. Bu gerçek bir beklentidir, ancak aksini iddia etmek mümkündür. Vale hizmeti alırken güvenliği düşünmek, araba alırken güvenliği düşünmekle aynı şeydir. Nedense Tüketici Raporlarını kontrol ederseniz, tüm arabaların doğru güvenlik önlemlerine sahip olduğunu göreceksiniz.…

Read more
web analytics

App Storeda 24 Maddede Seo Optimizasyonu Aşamasını Açıkladık

App Storeda 24 Maddede Seo Optimizasyonu Aşamasını Açıkladık. Hala 2 milyonda büyüyor. Bu sayı, iOS App Store’daki uygulamaların sayısıdır. Her kategoride ve her ana kategorinin alt kategorilerinde binlerce uygulama bulabilirsiniz. Kullanıcıların %65’i uygulamaları indirmek için hâlâ App Store’u kullanıyor ve Apple geliştiricilere düzenli olarak ödeme yapmaya devam ediyor. Yani uygulamanız arama sonuçlarında çıkmıyorsa her gün…

Read more
web analytics

Google Analytics İle Digital Marketing Campaign Veri Analizi

Google Analytics İle Digital Marketing Campaign Veri Analizi. Satışları artırmak için birkaç kampanya başlatmış olabiliriz. Facebook reklamları, Google AdWords reklamları, e-posta pazarlaması, ziyaretçi gönderileri veya ürün incelemeleri, mağazanızın içeriğini veya ürünlerini tanıtmanın en yaygın yollarından bazılarıdır. Bununla birlikte, pazarlama araştırması, tüm kamu araştırmalarının yarısını oluşturmaktadır. İkinci yarıda en önemli konularımız var. Çalışmaya devam etme yeteneğidir.…

Read more
web analytics

Teknik Mobil Seo Diye Birşey Duydunuz mu Yazılımcılar?

Teknik Mobil Seo Diye Birşey Duydunuz mu Yazılımcılar? Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı her geçen yıl artarken, sitelere artık masaüstü bilgisayarlar yerine mobil cihazlardan erişim sağlanıyor. Bu nedenle Google, algoritmalarını mobil önceliklerle güncellemeye devam edecek. Mobil, hem mobil hem de masaüstü sürümlerinde site sıralamalarını belirlemede önemli bir değer haline geldi. Bu nedenle, mobil bir perspektiften SEO…

Read more
web analytics

WordPresste En Çok Karşılaşılan Yaygın Seo Sorunları ve Çözümlerini Burada Anlattık

WordPresste En Çok Karşılaşılan Yaygın Seo Sorunları ve Çözümlerini Burada Anlattık. SEO konusunda yeniyseniz ve WordPress sitenizi arama için optimize etmek istiyorsanız, bu alanda bir yol bulmak kolay olmayabilir. SEO hakkında hiçbir şey bilmeden hareket etmek resmi bir kabustur. SEO ile yazılmış yüzlerce farklı makale bulabilirsiniz. Yerinde optimizasyon ipuçları, site dışı optimizasyon ipuçları, temel bilgiler…

Read more
web analytics

Ziyaretçilerin Sayfada Ne Kadar Kaldığının Seoya Faydası Var mıdır

Ziyaretçilerin Sayfada Ne Kadar Kaldığının Seoya Faydası Var mıdır? Makine öğreniminin SEO üzerindeki gerçek etkisi nedir? Bu, geçen yılki en popüler SEO sorularından biridir. Pek çok uzman, özellikle makine öğrenmesi konusunda deli olanlar, bu konu hakkında farklı teoriler ortaya atmışlardır. Bu teorilerden en çarpıcı olanı, Google’ın temel algoritması olan RankBrain ve diğer makine öğrenimi öğelerinin,…

Read more
web analytics

Google Analytics Hakkında Bİlmediklerinizi Buradan Öğrenebilirsiniz

Google Analytics Hakkında Bİlmediklerinizi Buradan Öğrenebilirsiniz. Google Analytics’in dilini çözebilirseniz, onun çok yararlı olabilecek bir analitik araç olduğunu göreceksiniz. Google Analytics Araçlarını sitenize yükledikten sonra, farklı şartlarını bilmeden bir şeyi anlamak çok zor. Hatta benzer terimlerle kaybolabilirsiniz. “Oturum” ve “sayfa görünümü” arasındaki tam fark nedir? “Kullanıcı” ve “ziyaretçi” aynı mı? Sitenizdeki “hemen çıkma oranı” ile…

Read more
web analytics

Bu Taktiklerle Google a Sitenizi Sevdirmek 12 Madde İle Artık Mümkün

Bu Taktiklerle Google a Sitenizi Sevdirmek 12 Madde İle Artık Mümkün. Sayfadaki SEO açısından arama motorlarının web sitenizi sevmesini sağlayan 12 temel faktörü kapsar. Web sitenizi bu faktörleri göz önünde bulundurarak optimize etmek, organik performansınızı artıracaktır. On iki arama motoru arasından Seo Google’da çıkmaya hazır mısınız? Bunun için gerekli olan 12 unsur şunlardır:   İçindekiler1…

Read more
web analytics

Seo Bir Yarış Değildir Satranç Stratejisidir Akıllı 22 Hamle Yap ve Kazan!!!

Seo Bir Yarış Değildir Satranç Stratejisidir Akıllı 22 Hamle Yap ve Kazan!!!. Google’da üst sıralarda yer almak için 200’den fazla farklı faktör vardır. Bu rakamın ne kadar doğru olduğu tartışılabilir. Bunun boyutu bile korkutucu artık. Bu faktörlerden en önemlilerini seçtik. Bunları bu makalede paylaşın. Paylaşmaya çalıştığımız bazı unsurlar zorunludur ve bazıları sektörünüze bağlıdır. Daha az…

Read more
web analytics

HTTPS Güvenli Bağlantı ve SSL Seo Açısından Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

HTTPS Güvenli Bağlantı ve SSL Seo Açısından Ne Gibi Avantajlar Sağlar? Google, HTTPS’yi bir sıralama sinyali olarak ilan ettikten sonra, https olmayan site sahipleri “Gerçekten buna değer mi?” Diye sordu. Soru sormaya başladılar. Bu sorunun cevabını bulmak için çok fazla enerji harcamanıza gerek yok. Yapılması gereken tek şey ilk sayfada https kullanan site sayısıdır. HTTPS’ye…

Read more
web analytics

Longtail Yani Uzun Kuyruklu Kelimeleri Önemi ve Nasıl Bulursunuz?

Longtail Yani Uzun Kuyruklu Kelimeleri Önemi ve Nasıl Bulursunuz. Tüm anahtar kelimeler eşit değildir. Birçok şirket, rekabet gücü yüksek anahtar kelimeler arıyor. Sonuç olarak, bu anahtar kelimelerin dönüşümle sonuçlanmadığını görürler. Bu nedenle, uzun kuyrukta yüksek değerli anahtar kelimeler bulmak önemlidir. Genel olarak hazırladığımız içeriklerde belirli anahtar kelimeleri hedefliyoruz. Bu nedenle, bu siteyle ilgili konuları arayan…

Read more
web analytics

Sosyal Ağlardan Trafik Almanız 2022 Seo Sıralamanızı İyileştirir mi?

Sosyal Ağlardan Trafik Almanız Seo Sıralamanızı İyileştirir mi?. Sosyal ipuçları bu günlerde yaygın olarak kullanılan bir terim haline geldi. Bunun arkasındaki gerçeği tahmin etmek zor ama hepimizin aslında kullandığımız terimlerin ne anlama geldiğini bilmemiz gerekiyor. Sosyal sinyaller site arama trafiğini gerçekten ne ölçüde etkiliyor? Bu sorunun cevabını bulmak için yazının devamını okuyabilirsiniz. Uzun zamandır sosyal…

Read more
Mobil ve Masaüstü SEO: Gerçekten Birbirinden Farklı mı?

Mobil ve Masaüstü Cihazlar İçin Seo Optimizasyonu Nasıl Yapılır?

Mobil ve Masaüstü Cihazlar İçin Seo Optimizasyonu Nasıl Yapılır? Mobil SEO her geçen gün biraz daha önemli olmaya başladı. Ancak bu alanda çalışan kişilerin masaüstü SEO araştırmalarının yanı sıra mobil SEO araştırmalarına da odaklanması gerekiyordu. Şimdi, biri için yapılan işin diğerini etkilemesini engellemek mümkün müdür? Genellikle çalışmasını beklersiniz, ancak her şey düşündüğünüz kadar basit olmayabilir.…

Read more
web analytics

Anahtar Kelime ve Rakip Araştırmak İçin 4 İpucu

Anahtar Kelime ve Rakip Araştırmak İçin 4 İpucu. Google Hummingbird güncellemesi bizi biraz üzmüş olabilir ama bir başka açıdan baktığımızda bize büyük bir fırsat sunduğunu görüyoruz. Artık en iyi anahtar kelimeleri elde etmek için mücadele etmenize gerek yok. Bu güncellemenin temel amacı, Google’da uzun süreli arama sorgusu yapan kişilerin sorularına yanıt bulmaktı. Sayfanız bu tür…

Read more
bedibuy

Almanya’nın En İyi Dropshipping B2B,C2C ve B2C Mağazası

Almanya’nın En İyi Dropshipping B2B,C2C ve B2C Mağazası. Bedibuy.com, siz değerli müşterilerimize kolay, hızlı ve güvenli ürün satış hizmeti sunmak amacıyla 2016 yılında Backnang / Almanya’da kurulmuş bir firmadır. bedibuy GmbH, Stuttgart bölge mahkemesinin ticaret siciline kaydedilir. Firmamızda toplam 3.500 m2 kapalı depolama alanı yemek takımı almanya bulunmaktadır. Bedibuy.com bünyesinde toplam 14.000 farklı ürün ile…

Read more
Açık Dizin Projesi DMOZ Kapanıyor

Bir Efsane Daha Son Buluyor Dmoz Kapatılıyor

Bir Efsane Daha Son Buluyor Dmoz Kapatılıyor. DMOZ, şimdiye kadarki en büyük açık dizin projesidir. Daha önce bu dizin sitesinde yer almak SEO için çok önemliydi. Ancak editörlerin suistimali bu platformun nihai bir satış platformu olmasına neden oldu. 14 Mart 2017’de DMOZ’un kapatıldığını duyurarak ana sayfasında şunları paylaştı: Pazarlamacılar ve araştırmacılar uzun bir süre DMOZ’u…

Read more
web analytics

Dikkat Çekici, Cezbedici ve Kaliteli Meta Açıklamaları Nasıl Oluşturulur Örneklerle Açıkladık

Dikkat Çekici, Cezbedici ve Kaliteli Meta Açıklamaları Nasıl Oluşturulur Örneklerle Açıkladık. Google, arama sonuçları sayfasında iyi sonuçlar alabilmeniz için daha iyi meta açıklamaların nasıl oluşturulacağına dair bazı öneriler yayınladı. Ayrıca Google, meta açıklamaların nasıl oluşturulduğuna dair önemli bir güncelleme yaptı ve bunları blog sitesi aracılığıyla duyurdu: https://webmasters.googleblog.com/2017/06/better-snippets-for-your-users.html Dikkat Çekici, Cezbedici ve Kaliteli Meta Açıklamaları Nasıl…

Read more
web analytics

En İyi Digital Marketing 2022 Taktiklerini Açıkladık

En İyi Digital Marketing 2022 Taktiklerini Açıkladık. Yine yılın aynı zamanı. Bu, gelecek yılın işi için bir dijital pazarlama stratejisi araştırmamız ve hazırlamamız gereken yer. Dijital pazarlama stratejinizi hazırlamak, önümüzdeki yıl başarınız için kritik öneme sahiptir. Yeni iş alanlarından yeni pazarlama trendlerine kadar, yakında gelecek yıl için kendi pazarlama planınızı oluşturacaksınız. Bu şekilde bir adım…

Read more
Sosyal Medya Hesaplarınız Ele Geçirilirse Ne Yapmalısınız?

Sosyal Medya Hesaplarınız Ele Geçirilirse Ne Yapmanız Gerektiğini Madde Madde Açıkladık

Sosyal Medya Hesaplarınız Ele Geçirilirse Ne Yapmanız Gerektiğini Madde Madde Açıkladık. Sosyal Medya Hesaplarınız Hacklenirse Ne Yapılmalı? Son yıllarda sık sık Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarının hacklendiği haberlerini duymaya başladık. Daha fazla insan sosyal medyayı kullanmaya başladıkça bu tür olaylar artabilir. Bu tür bir şey yaşamadıysanız, deneyiminiz yok ve tam olarak ne yapacağınızı…

Read more
Google Panda 4.0 Güncellemesi

Panda 4.0 Güncellemesi İle Kaliteli İçerikli Siteler Ödüllendiriliyor

Panda 4.0 Güncellemesi İle Kaliteli İçerikli Siteler Ödüllendiriliyor!  Google panda 4.0 güncellemesi resmi olarak başladı. Matt Cutts, gecenin erken saatlerinde resmi Twitter hesabı üzerinden güncellemenin başladığını resmen duyurdu. Şimdi herkesin merak ettiği bir şey var. Ne olacak şimdi? Panda algoritmasıyla ilk kez 24 Şubat 2011’de karşılaştık. Bu güncellemeden İngilizce sorguların %11,8’i etkileniyor. 2011 yılında Panda…

Read more
web analytics

Yüz Yılın Korkulu Rüyası Negatif Seodan 7 Adım İle Kaçınmanın Yolları

Yüz Yılın Korkulu Rüyası Negatif Seodan 7 Adım İle Kaçınmanın Yolları Nelerdir? İçindekiler1 Site Sıralamanızı Korumak için Negatif SEO’dan Nasıl Kaçınırsınız?2 1-Bu neden önemli?3 2-SEO için Olumsuzluklardan Nasıl Kaçınılır?3.1 3-Geri bağlantıları takip edin4 4-Backlinklerinizi koruyun5 5-Sitelerin Listesini Oluşturun ve Yeni Olanları Tanımlayın5.1 Sitenin Yüklenme Hızını Kontrol Edin5.2 Sitenizi Kontrol Edecek Birini Bulun5.3 6-Google Alert Kullanarak…

Read more
web analytics

Seo Yaparken Bunlara Çok Dikkat Etmelisiniz

Seo Yaparken Bunlara Çok Dikkat Etmelisiniz. SEO ile ilgili tartışmalar mümkün olduğunca stil odaklıdır ve performansa dayalı SEO neredeyse hiç tartışılmaz. İstisnai durumlarda bile kendisine tam olarak yer bulamıyordu. Sorun şu ki, performansa dayalı SEO hizmetleri sunan birçok ajans, müşterinin işi yerine kendi kârlarına odaklanıyor. Ancak, SEO’da birkaç yıl içinde büyük değişiklikler oldu ve birçok…

Read more
web analytics

Pazarlama Konusunda Yapılan En Önemli Hataları Açıkladık

Pazarlama Konusunda Yapılan En Önemli Hataları Açıkladık İş arkadaşlarınızın kârını öldüren pazarlama hatalarıyla nasıl mücadele edersiniz? Pazarlamacılar doğası gereği ikna edici insanlardır, ancak bazen yönetimsel yanılsamalar karşısında şaşkına dönerler. Bazı durumlarda işi büyütüp daha karlı hale getiren ve pazarlama yönteminin etkinliğini öldüren birçok yanılgı ile karşılaşacaksınız. Bu kavram yanılgılarının ardındaki nedenler çok ve çeşitli olabilir,…

Read more
5 Adımla Daha İyi Pazarlama Operasyonu Yönetimi

Dİjital Pazarlama Süreçleri Nasıl Yönetilmelidir?

Dİjital Pazarlama Süreçleri Nasıl Yönetilmelidir?. Daha iyi operasyonel planlamada zaman kaybetmekten nasıl kaçınırsınız ve zamandan nasıl tasarruf edersiniz? Dijital pazarlama ortamı sürekli geliştiğinden, etkili pazarlama yöntemlerini tanıtmak her zamankinden daha önemli. Birden çok kanalı organize etmek, karma kampanyaları yönetmek, güvenmek ve harici bir ortakla çalışmak, modern pazarlama sürecini karmaşık ve yönetilmesi zor hale getirir. Ekipler…

Read more
SEO Stratejisi: Optimizasyondan Önce Araştırma Yapılmalı

Seo Optimizasyonundan Önce Yapılması Gerekenleri Açıkladık

Seo Optimizasyonundan Önce Yapılması Gerekenleri Açıkladık. İster işletmeden işletmeye, ister işletmeden müşteriye marka olun, yeni trafik elde etmek için arama motoru optimizasyonu her zaman önceliğiniz olmalıdır. Pek çok farklı makale ve kılavuzda, doğru taktiklerin size trafik getireceğini söyleyen sayısız fikirle karşılaşabilirsiniz. Bunu akılda tutmak önemlidir, ancak bununla yetinmek akıllıca değildir. Optimizasyon sürecine başlamadan önce mutlaka…

Read more
Google Arama Motoru Algoritmaları,web analytics

Bir Seo Firması İle Çalışmadan Önce Bunları Bilmelisiniz

Bir Seo Firması İle Çalışmadan Önce Bunları Bilmelisiniz. Bir arama motoru optimizasyonu ajansıyla çalışın. Muhalif görüşler, ajans taahhütleri ve hızlı kararlarla zorlu bir görev olabilir. Bu nedenle, iyiyi kötüden ayırt etmenize ve sizin için doğru SEO ajansını seçmenize yardımcı olacak ilk 10 soruya göz atmaya karar verdik. İşte geleceğin ajansından öğrenmek istediğin şeyler; İçindekiler1 1.…

Read more
web analytics

10 Adımda Dijital Pazarlama Uzmanı Olabilirsiniz

10 Adımda Dijital Pazarlama Uzmanı Olabilirsiniz. Dijital pazarlama stratejisi uygulamak istiyorsanız nereden başlamalısınız? Bunun çok büyük bir rapor gerektireceğini düşünmeyin, ihtiyacınız olan stratejiyi iki veya üç parça halinde bir A4 kağıda aktarabilirsiniz. Basitliğine rağmen birçok kuruluşun hala bir plandan yoksun olması da dikkat çekicidir. Dijital pazarlama stratejiniz var mı? Önceki yıllarda düzenli dijital pazarlama stratejileri…

Read more
web analytics

Websitenizdeki Ziyaretçileri Dönüşümle Kazanma Yolları

Websitenizdeki Ziyaretçileri Dönüşümle Kazanma Yolları. Siteniz harika bir estetiğe ve binlerce trafiğe sahip olabilir, ancak ziyaretçileri müşteriye dönüştürmeyi başaramazsanız, tasarıma harcadığınız para tamamen boşa gidecektir. Kurallar her zaman değişir. Sınırlar sürekli yeniden düzenlenir. Bir düşünün, mobil siteler yıllar önce yoktu ama şimdi varlar. Klasik yazılım uygulamalarının yerini artık web tabanlı uygulamalar alıyor. Bu günlerde yeni…

Read more
web analytics

Google Arama Sonuçlarında 10 Adım İle Doping Yapmak Nasıl Mümkündür?

Google Arama Sonuçlarında 10 Adım İle Doping Yapmak Nasıl Mümkündür? Bu ipuçlarıyla küçük işletmenizi öne çıkarın ve arama motorlarında daha iyi sonuçlar elde edin. “Yer, yer, yer!” Emlakla ilgili bu sözü mutlaka duymuşsunuzdur. Aynısı arama motorlarında listelenen siteler için de geçerlidir. Siteniz ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla trafik olur. Sitenize doğru anahtar kelimeleri…

Read more
web analytics

Google Benzer Sayfaları Algoritmasını Daha da Geliştirecek

Google Benzer Sayfaları Algoritmasını Daha da Geliştirecek. Google, benzer sayfalar için seo algoritmasını geliştirerek kullanıcılar için arama deneyimini iyileştirmek istiyor. Arama sonuçlarında benzer sayfalara sahip tüm bağlantı sayfaları veya siteler aynı hedefe gider. Bu, pazarlamacılara sıralama amacıyla arama hızını en üst düzeye çıkarma fırsatı sunar. Ancak, kullanıcı deneyimi olumsuz etkilenebilir. Google yaptığı açıklamada, “Kullanıcılarımız için…

Read more
web analytics

Responsive Web Tasarıma Sahip Mobil Uyumlu Site Yapımı İçin 7 İpucu

Responsive Web Tasarıma Sahip Mobil Uyumlu Site Yapımı İçin 7 İpucu. Google’ın mobil algoritmasında yapılan son güncellemenin ardından her şirket Google’ın mobil aramasında yer almaya çalışıyor. Google’ın mobil algoritmasında bir güncelleme duyurmasından bu yana mobil sitelerin yüzde 4,7 arttığını söyledi. Google dizinindeki siteleri incelediğinizde bunun çok büyük bir artış olduğunu göreceksiniz. Bu, birçok sitenin mobil…

Read more
Yeni Başlayanlar İçin Sunucu Cevap (Durum) Kodları

Sunucu Yanıt Kodları (HTTP Status Header)

Sunucu Yanıt Kodları (HTTP Status Header). Bir web sayfasını her ziyaret ettiğinizde, bilgisayarınızın web tarayıcısı ile uzak web sunucusu arasında bir değişim gerçekleşir. Bu takas, özünde bürokratik koşullara dayalı bir değiş tokuş sürecidir. Web tarayıcınız bir “istemci” olarak nitelendirilir, değişim web sunucusuna yapılan bir istekle başlar. Gönderilen istek bir kod, resim veya diğer bilgilerle ilişkilendirilir.…

Read more
Google Yeni ve Gelişmiş Site Linkleri Arama Kutusunu Duyurdu

Google Gelişmiş Site Arama Kutusu Özelliğini Kullanıma Sundu

Google Gelişmiş Site Arama Kutusu Özelliğini Kullanıma Sundu. Google, site bağlantıları için yeni ve geliştirilmiş bir arama kutusu duyurdu. Google tarafından sağlanan bilgilere göre, bu yeni arama kutusu, kullanıcının belirli bir sitedeki içeriğe Google arama yoluyla daha hızlı erişmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Google, kullanıcıların belirli bir site adı kullanarak arama yaptıklarında, ilgili sitede içerik aramak…

Read more
En İyi İş Planını Yazmak İçin 10 Adım

En İyi İş Planlaması Nasıl Yapılır?

En İyi İş Planlaması Nasıl Yapılır? Bir iş planına genellikle tatsız bir iş denir. Aslında bunu doğru yapabilmek e-ticaretinizin başarısına büyük katkı sağlıyor. İşte kısa sürede etkili bir plan oluşturmak isteyen çevrimiçi perakendeciler için adım adım bir kılavuz. İşinizi başarılı kılmak için biraz zaman ayırmanız önemlidir ve bir plan yapmak bunun en büyük parçasıdır. Bu…

Read more
E-Ticaret Kullanılabilirlik Tasarımı İçin 5 Temel Kural

Global Network Dünyasındaki Mağazanızı Daha İşlevsel Ve Karlı Hale Nasıl Getirebilirsiniz

Global Network Dünyasındaki Mağazanızı Daha İşlevsel Ve Karlı Hale Nasıl Getirebilirsiniz ?  E-ticaret mağaza sitelerini oluşturmak oldukça kolay olmalı. Ancak belli prosedürlere uyarak ilerlemelisiniz ve bunun sürdürülmesi zaman alacaktır. İlk olarak, bazı temel ilkelerden söz edilmelidir. Arama motoru dostu, kullanımı kolay, yenilikçi, estetik ve işlevsel olmalıdır. Ama bunun dışında daha yapılacak şeyler de olmalı tabiki…

Read more
web analytics

Markanızın ve İtibarınızın Online Yönetim ve Değerlemesı Nasıl Yapılmalıdır?

Markanızın ve İtibarınızın Online Yönetim ve Değerlemesı Nasıl Yapılmalıdır? İnternette hiç adınızı veya şirketinizin adını arattınız mı? En faydalı ve alakalı bilgilerin ön sayfalarda görünmesini isteyeceğinizden eminiz. Bunun her zaman mümkün olmayabileceği için üzgünüz. Agresif ve taciz edici içerik baş ağrısı yaratabilir ve itibarınıza zarar verebilir. Herhangi  bir zamanda itibarınızın zedelenmesi ,hatta kaybedilmesi oldukça kolay…

Read more
web analytics

Retargeting Ne İşe Yarar Pazarlama Uzmanları Nasıl Kullanmalıdır?

Retargeting Ne İşe Yarar Pazarlama Uzmanları Nasıl Kullanmalıdır? Yeniden hedefleme, artık modern pazarlamanın ana tekniklerinden biridir. Peki, yeniden odaklamayı kullanıyor musunuz? Sitenizdeki ziyaretçiler, birkaç sebepten ötürü alışveriş kısımlarından ayrılır: karşılaştırmalı alışveriş, kredi kartı yok, sadece websitesinin ziyareti vb. Retargeting yardımıyla, kullanıcılar websiteden veya açılış sayfasından ayrıldığında ona doğrudan reklam gösterilecektir. Bu şekilde, daha fazla dönüşüm…

Read more
web analytics

Eylem Düğmesi Olarak Bilinen Harekete Geçirici Mesajı Tanıyalım

Eylem Düğmesi Olarak Bilinen Harekete Geçirici Mesajı Tanıyalım. Harekete geçirici mesaj, pazarlama alanında sıkça konuşulan bir şeydir. İnsanların bu mesajlara tıklama olasılığı daha yüksektir ve tasarımları çok önemlidir. Bu mesajları sitenizi ziyaret eden çeşitli kişiler için anlamlı hale getirmelisiniz. Bu yüzden harekete geçirici mesajların farklı olduğunu görüyorsunuz. Ancak bunlar, harekete geçirme çağrısının ne olduğunu bilenler…

Read more
web analytics

Long Tail Seo Nedir Long Tail Kelimeler Nasıl Bulunur

Long Tail Seo Nedir Long Tail Kelimeler Nasıl Bulunur. Uzun kuyruklu anahtar kelimeler, tek tek alındığında özel bir şey ifade etmez. Genellikle üç veya beş kelimedir ve çok fazla arama içermez. Bu nedenle birçok web sitesi sahibi tarafından göz ardı edilmektedir. Uzun kuyruklu anahtar kelimelerle ilgili en iyi şey, bu kelimeleri hedefleyen web sitelerinin arama…

Read more
web analytics

İçeriğinizi Hedef Kanallarda Hızlı Şekilde Yayımlamak İçin Püf Noktaları

İçeriğinizi Hedef Kanallarda Hızlı Şekilde Yayımlamak İçin Püf Noktaları. Dijital pazarlamada içerik yayınlamak, sitenizi güncel tutmak ve kalıcı bir izleyici kitlesi sağlamak için çok önemlidir. Paylaşacağınız bilgiler hedef kitlenin karar verme sürecini etkileyecek ve sizinle bir nevi ortaklık kurmanıza yardımcı olacaktır. Güvenilirliği artıracak ve en önemlisi sitenizi arama motorlarının gözünde iyileştirecektir. Ama bütün bunlar nasıl…

Read more
Endemische Covid-Ära: Stehen wir am Anfang vom Ende der Epidemie?

Endemische Covid-Ära: Stehen wir am Anfang vom Ende der Epidemie?

Endemische Covid-Ära: Stehen wir am Anfang vom Ende der Epidemie? “Wann wird diese Epidemie enden! Wann werden wir zu unserem alten Leben zurückkehren!” Es gibt wenige Menschen, die in den letzten zwei Jahren nicht mit solchen Vorwürfen konfrontiert wurden. Vorwürfe wie diese dürften nun „bald kommen“. Es wächst das Vertrauen, dass die Omicron-Variante Großbritannien schnell…

Read more
Was sind die Symptome der Omicron-Variante?

Was sind die Symptome der Omicron-Variante?

Was sind die Symptome der Omicron-Variante? Omicron, das nach Meinung von Experten die bisher ansteckendste Variante des Coronavirus ist, breitet sich rasant auf der ganzen Welt aus. Da Patienten jedoch leichte Symptome zeigen, kann eine durch das Virus verursachte Covid-19-Erkrankung oft mit einer Grippe oder Erkältung verwechselt werden. Obwohl diejenigen, die mit der Omicron-Variante infiziert…

Read more
Wie lange bleibt die Omicron-Variante ansteckend?

Wie lange bleibt die Omicron-Variante ansteckend?

Wie lange bleibt die Omicron-Variante ansteckend? Omicron, die bisher ansteckendste Variante des Coronavirus, breitet sich weiterhin schnell auf der ganzen Welt aus und zwingt viele Länder, ihre Strategien zur Bekämpfung von Covid-19 zu ändern. Die Omicron-Variante kann Impfstoffen widerstehen und einen Rückfall verursachen. Obwohl die Infektionsraten steigen, ist die Zunahme der Zahl derjenigen, die ins…

Read more
Covid Kann das Coronavirus in Tieren mutieren und eine neue Epidemie auslösen?

Covid Kann das Coronavirus in Tieren mutieren und eine neue Epidemie auslösen?

Covid Kann das Coronavirus in Tieren mutieren und eine neue Epidemie auslösen? Ein Mitarbeiter einer Zoohandlung in Hongkong wurde positiv auf das Coronavirus getestet. Die Behörden forderten die Tötung Tausender Hamster im Land. Es wird angenommen, dass der Patient das Virus von einem infizierten Hamster übertragen hat, der im Geschäft verkauft wurde. Obwohl diese Informationen…

Read more
Boris Johnson Kritische Woche für den britischen Premierminister unter Rücktrittsdruck

Boris Johnson Kritische Woche für den britischen Premierminister unter Rücktrittsdruck

Boris Johnson Kritische Woche für den britischen Premierminister unter Rücktrittsdruck. Premierminister Johnson ordnete die interne Untersuchung unter der Leitung von Staatssekretärin Sue Gray an. Der britische Premierminister Boris Johnson steht unter Druck, zurückzutreten, da er an mindestens einer Party teilnimmt, die in der Residenz des Premierministers inmitten von Coronavirus-Beschränkungen abgehalten wird. Der Untersuchungsbericht zu den…

Read more
Diejenigen die die dritte Dosis des BioNTech-Impfstoffs

Diejenigen die die dritte Dosis des BioNTech-Impfstoffs

Diejenigen die die dritte Dosis des BioNTech-Impfstoffs hatten, wurden untersucht: Omicron ist es gelungen, die Impfstoffe zu übertreffen! Eine neue Studie, die in der medizinischen Fachzeitschrift The Lancet veröffentlicht wurde, hat ergeben, dass der von BioNTech und Pfizer hergestellte Coronavirus-Impfstoff nicht ausreicht, um die Omicron-Variante zu blockieren. Die Ergebnisse einer alarmierenden Studie der Omicron-Variante, die…

Read more
Die Zahl der Kunden in Restaurants ging um 40 Prozent zurück

Die Zahl der Kunden in Restaurants ging um 40 Prozent zurück

Die Zahl der Kunden in Restaurants ging um 40 Prozent zurück. Nach dem Coronavirus und Preiserhöhungen bei Produkten ging die Zahl der Kunden in Restaurants um 40 % zurück. Die Präsidentin der Tourism Restaurant Investors and Gastronomy Businesses Association (TURYID), Kaya Demirer, sagte: „Unsere Kosten sind um 50 Prozent gestiegen. Im Lebensmittel- und Getränkesektor, der…

Read more
Quarantäne Maskentragen und Impfpässe werden in Großbritannien abgeschafft

Quarantäne Maskentragen und Impfpässe werden in Großbritannien abgeschafft

İçindekiler1 Quarantäne Maskentragen und Impfpässe werden in Großbritannien abgeschafft.2 DER DATUM, AN DEM DIE Quarantäne aufgehoben wird, kann verschoben werden3 GESUNDHEITSMINISTER: WIR MÜSSEN EINEN WEG FINDEN, MIT DEM CORONAVIRUS ZU LEBEN3.1 ENGLAND GEHT MIT COVID-19 IN EIN NEUES KAPITEL“3.2 OMICRON IST JETZT RÜCKZUG“3.2.1 DER DURCHSCHNITT VON 90 TAUSEND FALL IN ENGLAND Quarantäne Maskentragen und Impfpässe…

Read more
Warnung an die zu Hause bleibenden älteren Menschen

Warnung an die zu Hause bleibenden älteren Menschen

İçindekiler1 Warnung an die zu Hause bleibenden älteren Menschen von den Mitgliedern des Wissenschaftlichen Ausschusses: Küssen Sie nicht einmal Ihre Hand.2 “ZUSÄTZLICHE DATEN WERDEN BENÖTIGT”3 NEUE MASSNAHMEN KÖNNEN GETROFFEN WERDEN3.0.1 “JUNGE MENSCHEN, DIE NACH HAUSE KOMMEN SOLLTEN KEINE HÄNDE KÜSSEN” Warnung an die zu Hause bleibenden älteren Menschen von den Mitgliedern des Wissenschaftlichen Ausschusses: Küssen…

Read more
Diejenigen die die dritte Dosis des BioNTech-Impfstoffs hatten, wurden untersucht: Omicron ist es gelungen, die Impfstoffe zu übertreffen!

Diejenigen die die dritte Dosis des BioNTech-Impfstoffs hatten, wurden untersucht: Omicron ist es gelungen, die Impfstoffe zu übertreffen!

İçindekiler1 Diejenigen die die dritte Dosis des BioNTech-Impfstoffs hatten, wurden untersucht: Omicron ist es gelungen, die Impfstoffe zu übertreffen!. Eine neue Studie, die in der medizinischen Fachzeitschrift The Lancet veröffentlicht wurde, hat ergeben, dass der von BioNTech und Pfizer hergestellte Coronavirus-Impfstoff nicht ausreicht, um die Omicron-Variante zu blockieren.Die Ergebnisse einer alarmierenden Studie der Omicron-Variante, die…

Read more
Omicron ist viermal ansteckender als die Delta-Variante

Omicron ist viermal ansteckender als die Delta-Variante

Omicron ist viermal ansteckender als die Delta-Variante. An der Omicron-Variante, einer der Mutationen des Coronavirus, wurde eine bemerkenswerte Forschung durchgeführt. Den Ergebnissen der Studie zufolge wurde festgestellt, dass die Omicron-Variante noch ansteckender war als die Delta-Variante. Wissenschaftler der Universität Kyoto, einer der angesehensten Institutionen Japans, analysierten die gemeinsamen Gensequenzen und die Krankheit aus der Region…

Read more
Coronavirus-Maßnahmen in Deutschland erhöht! Neue Beschränkungen für diejenigen, die nicht geimpft sind

Coronavirus-Maßnahmen in Deutschland erhöht! Neue Beschränkungen für diejenigen, die nicht geimpft sind

Coronavirus-Maßnahmen in Deutschland erhöht! Neue Beschränkungen für diejenigen, die nicht geimpft sind. Nach dem Anstieg der Coronavirus-Fälle hat Deutschland mit neuen Maßnahmen Abhilfe geschaffen. Mit den neuen Entscheidungen können diejenigen, die nicht geimpft sind, viele Orte nicht betreten und an Veranstaltungen teilnehmen. Aufgrund der Zunahme von Covid-19-Fällen in Deutschland und der Kapazität von Krankenhäusern in…

Read more
Alles, was Sie über die 32 Mutationen der Covid-Variante ‚Nu‘ wissen wollen! Was ist der Unterschied, wie weit hat es sich verbreitet, wie werden wir geschützt?

Alles was Sie über die 32 Mutationen der Covid-Variante ‚Nu‘ wissen wollen! Was ist der Unterschied, wie weit hat es sich verbreitet, wie werden wir geschützt?

Alles was Sie über die 32 Mutationen der Covid-Variante ‚Nu‘ wissen wollen! Was ist der Unterschied, wie weit hat es sich verbreitet, wie werden wir geschützt? Die in Südafrika auftauchende neuartige Coronavirus-Variante hat Anlass zur Sorge gegeben. Die neue Variante löste eine Welle der Risikoaversion an den globalen Märkten aus und schürte Ängste. Es gibt…

Read more
Wissenschaftler: Tragen Sie eine Maske, auch wenn Sie einen Abstand von zwei Metern einhalten!

Wissenschaftler: Tragen Sie eine Maske, auch wenn Sie einen Abstand von zwei Metern einhalten!

Wissenschaftler: Tragen Sie eine Maske, auch wenn Sie einen Abstand von zwei Metern einhalten! Eine Studie mit Computermodellierung an der Universität Cambridge hat gezeigt, wie viel Schutz die sozialen Distanzierungs- und Maskenmaßnahmen gegen das Coronavirus bieten. Wissenschaftler der Cambridge University erzielten bemerkenswerte Ergebnisse über die Verwendung von Masken, als sie untersuchten, wie weit die Tröpfchen…

Read more
Präventive Impfung bei der Behandlung von Covid-19 ist auf dem Weg: Sie bietet 83 Prozent Schutz

Präventive Impfung bei der Behandlung von Covid-19 ist auf dem Weg: Sie bietet 83 Prozent Schutz

Präventive Impfung bei der Behandlung von Covid-19 ist auf dem Weg: Sie bietet 83 Prozent Schutz. Die britisch-schwedische Partnerschaft AstraZeneca sagte am Donnerstag, dass die vorbeugende Covid-19-Behandlung für Nichtinfizierte sechs Monate lang 83 Prozent Schutz bietet. Es ist geplant, die Behandlung sofort mit zwei aufeinanderfolgenden Spritzen in den Arm zu verabreichen. Für die Nichtinfizierten gab…

Read more
Was tun bei Corona-Fällen in Schulen? Hier ist, was Sie wissen müssen

Was tun bei Corona-Fällen in Schulen? Hier ist, was Sie wissen müssen

Was tun bei Corona-Fällen in Schulen? Hier ist, was Sie wissen müssen. Neue Aktualisierungen wurden in der Rubrik “Antragstellung bei positiven Covid-19-Fällen in Schulen” vorgenommen. Es wurde erklärt, was in Schulbussen und Klassenzimmern zu tun ist, wenn ein oder mehrere Coronavirus-Fälle festgestellt wurden. In dem Leitfaden, in dem allen Schulmitarbeitern empfohlen wird, ihre Impfungen abzuschließen,…

Read more
Die Wirkung des Coronavirus hält an! Ein Teil der Community ist immer noch unruhig.

Die Wirkung des Coronavirus hält an! Ein Teil der Community ist immer noch unruhig.

Die Wirkung des Coronavirus hält an! Ein Teil der Community ist immer noch unruhig. In der aufgrund der Pandemie durchgeführten Untersuchung gaben 38 Prozent der Gesellschaft an, dass sie nicht auf die Straße gehen konnten, außer für grundlegende Bedürfnisse. Jeder Zweite hat Angst, wenn er auf die Straße geht. Die Daten der 82. Periode der…

Read more
Beim Coronavirus wurde ein neues Gen entdeckt

Beim Coronavirus wurde ein neues Gen entdeckt

Beim Coronavirus wurde ein neues Gen entdeckt. Wissenschaftler des Karolinska-Instituts, einer der angesehensten Institutionen Schwedens, gaben bekannt, dass ein neues Gen entdeckt wurde, das die Übertragung von Covid-19 verhindert. In einer in Schweden durchgeführten Studie wurde bei Menschen mit „angeborener Immunität“ gegen Covid-19 ein neues Gen entdeckt. Experten gaben an, dass dieses Gen bei 8…

Read more
Bemerkenswerte Forschung: Bei Coronavirus-Patienten treten Anpassungsstörungen und Delirium auf.

Bemerkenswerte Forschung: Bei Coronavirus-Patienten treten Anpassungsstörungen und Delirium auf.

Bemerkenswerte Forschung: Bei Coronavirus-Patienten treten Anpassungsstörungen und Delirium auf. In der von Elif Ozan und Mine Özkan von der Abteilung für Psychiatrie der Medizinischen Fakultät Istanbul und Buğra Taygün Gülle von der Abteilung für öffentliche Gesundheit durchgeführten Studie wurden insgesamt 52 Patienten mit einem Durchschnittsalter von 65 bis 82 Jahren untersucht, von denen 61,5 Prozent…

Read more
Prof. DR. Omicron-Aussage von Ahmet Saltık: 45 Millionen Menschen werden in 2 Monaten krank

Prof. DR. Omicron-Aussage von Ahmet Saltık: 45 Millionen Menschen werden in 2 Monaten krank

Prof. DR. Omicron-Aussage von Ahmet Saltık: 45 Millionen Menschen werden in 2 Monaten krank. Die Anforderung eines negativen PCR-Tests für Personen, die nicht geimpft sind und deren Impfprozess nicht abgeschlossen ist, wurde bei Reisen, öffentlichen Veranstaltungen, öffentlichen und privaten Arbeitsplätzen und Schulen abgeschafft. Das Ministerium veröffentlichte nach den Reaktionen ein neues Rundschreiben. Nach diesem Wechsel…

Read more
Şafak ve Kudos Kablo Kesme Makasında 1 Numaralı Distribütör

Şafak ve Kudos Kablo Kesme Makasında 1 Numaralı Distribütör

İçindekiler1 Şafak ve Kudos Kablo Kesme Makasında 1 Numaralı Distribütör.2 Eydem Pabuç Sıkma Pensesi Fiyatları3 Eydem Kablo Kesme Makası Fiyatları4 Eydem Kapma Fiyatları Şafak ve Kudos Kablo Kesme Makasında 1 Numaralı Distribütör. Kullanım alanları açısından birçok alanda tercih edilebilecek ürünlerdir. Kaliteli ürün seçimlerinden çok memnunlar. Pek çok alanda kullanılabilen ürünler oldukları için kullanıcılar için pratik…

Read more
Gerilla Pazarlama (Guerilla Marketing) Nedir?

Asırlardır Devam Eden Efsane : Guerilla Pazarlama Hakkında Herşey

Asırlardır Devam Eden Efsane : Guerilla Pazarlama Hakkında Herşey. Gerilla pazarlama, geleneksel olmayan, düşük maliyetli pazarlama teknikleri kullanarak sonuçları en üst düzeye çıkarmaya odaklanan bir reklam stratejisidir. Gerilla pazarlama terimi ilk olarak 1984 yılında Jay Conrad Levinson tarafından Gerilla Pazarlama’da kullanılmıştır. Gerilla pazarlama adı, silahlı sivilleri kullanan küçük taktik stratejiler ve düzensiz savaş anlamına gelen…

Read more
Der Arzt, der die Omicron-Variante entdeckte, erklärte: Seine Symptome waren ganz anders und sehr mild als die, die ich zuvor behandelt hatte

Der Arzt der die Omicron-Variante entdeckte, erklärte: Seine Symptome waren ganz anders und sehr mild als die, die ich zuvor behandelt hatte

Der Arzt der die Omicron-Variante entdeckte, erklärte: Seine Symptome waren ganz anders und sehr mild als die, die ich zuvor behandelt hatte Mit dem Nachweis der Omicron-Variante des Coronavirus haben viele Länder ihre Flüge nach Südafrika eingestellt. Südafrikanischer Arzt, der die ganze Welt warnte, Dr. Angelique Coetzee sagt: „Seine Symptome waren ganz anders und sehr…

Read more
Eine weitere Nebenwirkung des Coronavirus wurde festgestellt! Augeneffekte sind mehr als wir denken

Eine weitere Nebenwirkung des Coronavirus wurde festgestellt! Augeneffekte sind mehr als wir denken

Eine weitere Nebenwirkung des Coronavirus wurde festgestellt! Augeneffekte sind mehr als wir denken. Kayseri City Hospital Eye Clinic Education Officer Assoc. DR. Mustafa Atas; Er erklärte, dass das Coronavirus auch das Auge befällt, und sagte: „Es kann kleine Blutungen in der Netzhaut verursachen, ödematöse Entzündungen verursachen, indem es den Sehnerv beeinflusst. Manchmal können Gefäßverschlüsse im…

Read more
Experten teilten das neue Symptom der Omicron-Variante: Juckreiz im Hals

Experten teilten das neue Symptom der Omicron-Variante: Juckreiz im Hals

Experten teilten das neue Symptom der Omicron-Variante: Juckreiz im Hals. Das Coronavirus, das den Tod von fast 5 Millionen Menschen verursacht hat, erschreckt die Welt weiterhin mit neuen Varianten. Unter der Angabe, dass es viel ansteckender sei als die Delta-Variante, wurde erklärt, dass Omicron die dominierende Variante werden wird, während die Wissenschaftler auch Informationen über…

Read more
Ist der BioNTech-Impfstoff wirksam gegen den neuen Alptraum der Welt, Omicron? Das erste offizielle Statement ist da

Ist der BioNTech-Impfstoff wirksam gegen den neuen Alptraum der Welt, Omicron? Das erste offizielle Statement ist da

Ist der BioNTech-Impfstoff wirksam gegen den neuen Alptraum der Welt, Omicron? Das erste offizielle Statement ist da. In der heutigen Erklärung von Pfizer und BioNTech wurde festgestellt, dass die dritte Dosis des Impfstoffs die Menge an Antikörpern liefert, die die Omicron-Variante neutralisieren wird. Zur Erklärung; Es wurde betont, dass zwei Impfdosen weniger neutralisierende Antikörper lieferten,…

Read more
Experten erklärten: Es gibt keine neue Variante namens Delmicron

Experten erklärten: Es gibt keine neue Variante namens Delmicron

Experten erklärten: Es gibt keine neue Variante namens Delmicron. Während die Omicron-Variante in den Ländern, in denen sie auftritt, zu einem raschen Anstieg der Fälle führt, wurde der Begriff „Delmicron“ in Bezug auf diesen Anstieg geprägt. Während behauptet wird, dass die Delmicron-Variante gefährlicher sein könnte, gaben Experten bekannt, dass es eine solche Variante wie Delmicron…

Read more
Diese Daten sind erschreckend! Die USA brachen mit täglich 1 Million 84.000 neuen Fällen den Weltrekord

Diese Daten sind erschreckend! Die USA brachen mit täglich 1 Million 84.000 neuen Fällen den Weltrekord

Diese Daten sind erschreckend! Die USA brachen mit täglich 1 Million 84.000 neuen Fällen den Weltrekord. Das Coronavirus, das den Tod von mehr als 5 Millionen Menschen auf der ganzen Welt verursacht hat, gibt weiterhin Anlass zur Sorge über neue Varianten. In den USA, die zum Epizentrum der Pandemie geworden sind, wurden 1 Million 83.000…

Read more
Die Zahl der Fälle überstieg 54.000, vor dem Krankenhaus bildete sich eine endlose Schlange

Die Zahl der Fälle überstieg 54.000, vor dem Krankenhaus bildete sich eine endlose Schlange

Die Zahl der Fälle überstieg 54.000, vor dem Krankenhaus bildete sich eine endlose Schlange. Das Coronavirus, das den Tod von mehr als 5 Millionen Menschen auf der Welt verursacht hat, verbreitet weiterhin Gefahren durch neue Varianten. Während die Zahl der täglichen Fälle in der Türkei 54.000 übersteigt, zeigt sich, dass in Krankenhäusern eine ernsthafte Dichte…

Read more
Es demoralisierte und gab gute Nachrichten! Pfizer CEO: Das Coronavirus wird noch viele Jahre andauern, aber dies ist das letzte Verbot!

Es demoralisierte und gab gute Nachrichten! Pfizer CEO: Das Coronavirus wird noch viele Jahre andauern, aber dies ist das letzte Verbot!

Es demoralisierte und gab gute Nachrichten! Pfizer CEO: Das Coronavirus wird noch viele Jahre andauern, aber dies ist das letzte Verbot! Albert Bourla, CEO von Pfizer, machte eine entmutigende Aussage über das Coronavirus, das weltweit den Tod von mehr als 5 Millionen Menschen verursacht hat. Bourla sagte, dass das Coronavirus noch viele Jahre andauern werde:…

Read more
Die in Schweden durchgeführte Forschung stand auf der Weltagenda! Diejenigen, die dieses Gen haben, überleben das Coronavirus milde.

Die in Schweden durchgeführte Forschung stand auf der Weltagenda! Diejenigen, die dieses Gen haben, überleben das Coronavirus milde.

Die in Schweden durchgeführte Forschung stand auf der Weltagenda! Diejenigen, die dieses Gen haben, überleben das Coronavirus milde. Eine in Schweden durchgeführte Coronavirus-Forschung löste einen Bombeneffekt auf der Weltagenda aus. Bei der Forschung für diejenigen, die die Corona mit leichten Symptomen überstanden haben, wurde bei Menschen mit “angeborener Immunität” gegen Covid-19 ein neues Gen entdeckt.…

Read more
Letzte Minute! Die PCR-Testanforderung für Ungeimpfte

Letzte Minute! Die PCR-Testanforderung für Ungeimpfte wurde vollständig gestrichen; Der Zutritt zu Konzerten und Kinoveranstaltungen wird auch ohne Prüfung möglich sein.

Letzte Minute! Die PCR-Testanforderung für Ungeimpfte wurde vollständig gestrichen; Der Zutritt zu Konzerten und Kinoveranstaltungen wird auch ohne Prüfung möglich sein. Nach den letzten Entwicklungen wurde die negative PCR-Testanforderung für Reisen, öffentliche Veranstaltungen, öffentliche und private Arbeitsplätze und Schulen für ungeimpfte und ungeimpfte Personen vollständig gestrichen. . Entsprechend dem neuen Empfehlungsbeschluss des Coronavirus Science Board…

Read more
Diese Daten sind erschreckend! Die USA brachen mit täglich 1 Million 84.000 neuen Fällen den Weltrekord

Diese Daten sind erschreckend! Die USA brachen mit täglich 1 Million 84.000 neuen Fällen den Weltrekord

Diese Daten sind erschreckend! Die USA brachen mit täglich 1 Million 84.000 neuen Fällen den Weltrekord. Das Coronavirus, das den Tod von mehr als 5 Millionen Menschen auf der ganzen Welt verursacht hat, gibt weiterhin Anlass zur Sorge über neue Varianten. In den USA, die zum Epizentrum der Pandemie geworden sind, wurden 1 Million 83.000…

Read more
Wenn Sie dieses Symptom haben, passen Sie auf! Hier ist das häufige Symptom der Grippe mit Delta- und Omicron-Varianten des Coronavirus

Wenn Sie dieses Symptom haben, passen Sie auf! Hier ist das häufige Symptom der Grippe mit Delta- und Omicron-Varianten des Coronavirus

Wenn Sie dieses Symptom haben, passen Sie auf! Hier ist das häufige Symptom der Grippe mit Delta- und Omicron-Varianten des Coronavirus. Die jüngste Zunahme von Coronavirus-Fällen hat die Bürger beunruhigt. Auch landesweit zunehmende Grippefälle aufgrund der Wintersaison können mit Varianten des Coronavirus verwechselt werden. Die Fälle, die mit der Wirkung der Omicron-Variante zusammen mit der…

Read more
Werden die Beschränkungen nach den Fällen auf der Grundlage von 70.000 zurückkehren?

Werden die Beschränkungen nach den Fällen auf der Grundlage von 70.000 zurückkehren?

Werden die Beschränkungen nach den Fällen auf der Grundlage von 70.000 zurückkehren? Da die Zahl der Coronavirus-Fälle in der Türkei die Grenze von 70.000 erreicht, „Werden die Beschränkungen wiederkommen?“ Die Frage kommt wieder. Aufgrund der Omicron-Variante, die die Welt erschreckt, werden in der Türkei in kurzer Zeit 100.000 Fälle erwartet. Es wird festgestellt, dass die…

Read more
84-jähriger Mann in Indien beim 12. Coronavirus-Impfstoff erwischt

84-jähriger Mann in Indien beim 12. Coronavirus-Impfstoff erwischt

84-jähriger Mann in Indien beim 12. Coronavirus-Impfstoff erwischt. In Indien wurde eine Person namens Brahmdeo Mondal im Krankenhaus erwischt, als sie den 12. Coronavirus-Impfstoff erhielt. Der 84-jährige Mann, der 2 Dosen in einer halben Stunde bekam, behauptete, dass der Impfstoff sehr gut für seine Gesundheit sei und dass er jetzt bequem laufen könne, während er…

Read more
Die Zahl der Fälle hat 75.000 erreicht! Der Wissenschaftliche Ausschuss tagt heute, es liegen neue Maßnahmen auf dem Tisch

Die Zahl der Fälle hat 75.000 erreicht! Der Wissenschaftliche Ausschuss tagt heute, es liegen neue Maßnahmen auf dem Tisch

Die Zahl der Fälle hat 75.000 erreicht! Der Wissenschaftliche Ausschuss tagt heute, es liegen neue Maßnahmen auf dem Tisch. Das Coronavirus, das den Tod von mehr als 5 Millionen Menschen auf der Welt verursacht hat, macht mit seiner Omicron-Variante weiterhin Angst. Mit Wirkung der neuen Variante stieg die Zahl der Fälle in der Türkei auf…

Read more
Es macht die Menschen unglücklich und unfähig, das Haus zu verlassen! Omicrons neues Symptom: Schlechter Durchfall

Es macht die Menschen unglücklich und unfähig, das Haus zu verlassen! Omicrons neues Symptom: Schlechter Durchfall

Es macht die Menschen unglücklich und unfähig, das Haus zu verlassen! Omicrons neues Symptom: Schlechter Durchfall Die Coronavirus-Epidemie ist weltweit wieder auf dem Vormarsch. Es wird angegeben, dass die Omicron-Variante auch bei der Zunahme der Epidemie wirksam ist. Experten setzten ihre Erforschung der Epidemie fort und erreichten das wirksamste Symptom in der Omicron-Variante. Dementsprechend leiden…

Read more
Die Welt steht auf der Kippe! Warum ist die Omicron-Variante eine so große Bedrohung? Hier sind 6 Punkte, auf die Wissenschaftler aufmerksam machen

Die Welt steht auf der Kippe! Warum ist die Omicron-Variante eine so große Bedrohung? Hier sind 6 Punkte, auf die Wissenschaftler aufmerksam machen

Die Welt steht auf der Kippe! Warum ist die Omicron-Variante eine so große Bedrohung? Hier sind 6 Punkte, auf die Wissenschaftler aufmerksam machen. Das Coronavirus, das weltweit den Tod von mehr als 5 Millionen Menschen verursacht hat, stellt durch die Omicron-Variante weiterhin eine Gefahr dar. Wissenschaftler, die sehr deutlich vor der als neue Bedrohung beschriebenen…

Read more
Hier ist die neue Debatte der wissenschaftlichen Welt: Verhindert Cannabis die Übertragung des Coronavirus?

Hier ist die neue Debatte der wissenschaftlichen Welt: Verhindert Cannabis die Übertragung des Coronavirus?

Hier ist die neue Debatte der wissenschaftlichen Welt: Verhindert Cannabis die Übertragung des Coronavirus? Forscher in ganz Deutschland behaupteten, Cannabis habe eine Wirkung gegen das Coronavirus. Nach diesen Vorwürfen kam eine weitere Studie aus den Niederlanden. Wissenschaftler in den Niederlanden erklärten, sie seien skeptisch gegenüber der Wirkung von Cannabis auf die Übertragung des Coronavirus. Die…

Read more
Wissenschaftliches Komitee-Mitglied Özlü: Die Omicron-Welle wird in den kommenden Tagen steigen. Hier sind die offensichtlichsten Symptome der neuen Variante

Wissenschaftliches Komitee-Mitglied Özlü: Die Omicron-Welle wird in den kommenden Tagen steigen. Hier sind die offensichtlichsten Symptome der neuen Variante

İçindekiler1 Wissenschaftliches Komitee-Mitglied Özlü: Die Omicron-Welle wird in den kommenden Tagen steigen. Hier sind die offensichtlichsten Symptome der neuen Variante.2 SYMPTOME IN EINER REIHE2.1 ” WIR VERLIEREN TÄGLICH 1000 MENSCHEN”3 “VERLUST SEINE KONTAMINATION IN KURZER ZEIT”3.1 DIE FALLZAHL IN DEUTSCHLAND ÜBERSCHRITT DIE 75.000-GRENZE Wissenschaftliches Komitee-Mitglied Özlü: Die Omicron-Welle wird in den kommenden Tagen steigen. Hier…

Read more
Wichtige Pressekonferenz aus Deutschland

Wichtige Pressekonferenz aus Deutschland! Gefährlicher Anstieg der Krankenhausaufenthaltsrate, um die Schließung zu beeinträchtigen

Wichtige Pressekonferenz aus Deutschland! Gefährlicher Anstieg der Krankenhausaufenthaltsrate, um die Schließung zu beeinträchtigen. Gesundheitsminister Koca hielt ein Treffen mit Gesundheitsverwaltern und Chefärzten der Provinz in Bezug auf Istanbul ab. Minister Koca gab nach dem Treffen eine Erklärung auf seinem Twitter-Account ab: „Aufgrund der steigenden Fallzahlen ist die Zahl der Krankenhauseinweisungen leicht gestiegen. Auch wenn es…

Read more
Ne Tarz Bir Reklam Olmak İsterdin?

Wie viele Tage beträgt die Quarantänezeit? Wurde die Corona-Quarantänezeit verkürzt?

Wie viele Tage beträgt die Quarantänezeit? Wurde die Corona-Quarantänezeit verkürzt? In der Covid-19-Pandemie werden Details zur Selbstquarantäne für einen bestimmten Zeitraum untersucht, damit Kontakt oder positive Personen keine Übertragung verursachen. Die Quarantänezeit betrug in der ersten Stufe 14 Tage. Wie viele Tage dauert die Corona-Quarantänezeit? Wie viele Tage bleibt das Coronavirus zu Hause? Die Antworten…

Read more
Werden RestaWerden Restaurants geschlossen?urants geschlossen?

Werden Restaurants geschlossen?

Werden Restaurants geschlossen? İçindekiler1 Der Wissenschaftliche Coronavirus-Ausschuss tritt heute um 17.30 Uhr unter dem Vorsitz von Gesundheitsminister Fahrettin Koca per Videokonferenzmethode zusammen. Also, werden Restaurants, Restaurants schließen?2 ERHÖHT, FALLS WEITERHIN3 Impfpflicht wird berücksichtigt3.1 DER ENDGÜLTIGE IMPFUNGSSTATUS WIRD BEWERTET3.2 WERDEN RESTAURANTS, RESTAURANTS GESCHLOSSEN? Der Wissenschaftliche Coronavirus-Ausschuss tritt heute um 17.30 Uhr unter dem Vorsitz von Gesundheitsminister…

Read more
Werden Theater schließen?

Werden Theater schließen?

Werden Theater schließen? İçindekiler1 Der Wissenschaftliche Coronavirus-Ausschuss tritt heute um 17.30 Uhr unter dem Vorsitz von Gesundheitsminister Fahrettin Koca per Videokonferenzmethode zusammen. Werden die Kinos also schließen?2 ERHÖHT, FALLS WEITERHIN2.1 Impfpflicht wird berücksichtigt3 DER ENDGÜLTIGE IMPFUNGSSTATUS WIRD BEWERTET3.1 WERDEN THEATER GESCHLOSSEN? Der Wissenschaftliche Coronavirus-Ausschuss tritt heute um 17.30 Uhr unter dem Vorsitz von Gesundheitsminister Fahrettin…

Read more
Werden Cafés schließen?

Werden Cafés schließen?

Werden Cafés schließen? Der Wissenschaftliche Coronavirus-Ausschuss tritt heute um 17.30 Uhr unter dem Vorsitz von Gesundheitsminister Fahrettin Koca per Videokonferenzmethode zusammen. Werden die Cafés also schließen? Das Coronavirus, das den Tod von mehr als 5 Millionen Menschen auf der Welt verursacht hat, macht mit seiner Omicron-Variante weiterhin Angst. Mit Wirkung der neuen Variante stieg die…

Read more
Gibt es Heiserkeit bei Covid?

Gibt es Heiserkeit bei Covid?

Gibt es Heiserkeit bei Covid?. Während das Coronavirus mit der Zunahme der Fallzahlen in den letzten Tagen für Unruhe gesorgt hat, haben die Bürger nach der Omicron-Variante begonnen, nach Covid-Symptomen zu suchen. Bei der Untersuchung der Details zu dem Thema wurde gefragt, ob es bei Covid Heiserkeit geben würde. Das Coronavirus erregt Verdacht bei Menschen,…

Read more
noimage Web Tasarım Seo Bilgi Kaynağı

Was könnten Omicron-Symptome sein? In Esslingen haben wir die Tagesliste der omicron-Symptome bekannt gegeben

Was könnten Omicron-Symptome sein? In Esslingen haben wir die Tagesliste der omicron-Symptome bekannt gegeben. Mitglied des wissenschaftlichen Coronavirus-Ausschusses des Gesundheitsministeriums, Prof. DR. Tevfik Özlü erklärte, dass es Fälle gibt, die von „Omicron“ ausgehen, und sagte: „Wir sind in der Lage, in der Omicron-Welle aufzusteigen. Sie wird in den schnelltest esslingen kommenden Tagen noch höher steigen.…

Read more
alfakrank Web Tasarım Seo Bilgi Kaynağı

Bürgertest Kostenlos

Bürgertest Kostenlos. Wie wäre es mit einem spontanen Einbürgerungstest? Wir haben einige offizielle Fragen für Sie zusammengestellt. Wenn man nach der Europäischen Wirtschaftsgemeinschaft fragt, ist man überrascht. Wenn Sie deutscher Staatsbürger werden möchten, müssen Sie in der Regel einen Einbürgerungstest ablegen und Ihre allgemeinen Deutschkenntnisse nachweisen. Dem Bewerber werden 33 Fragen gestellt: Bei 17 richtigen…

Read more
Pcr Test Kostenlos Esslingen

Pcr Test Kostenlos Esslingen

Pcr Test Kostenlos Esslingen. Eines der meistgesuchten Themen zur Coronavirus-Epidemie ist das PCR-Testergebnis. Wir haben die Antworten auf häufig gestellte Fragen zusammengestellt, zum Beispiel wann die PCR-Testergebnisse vorliegen. İçindekiler1 Was kostet ein schnelltest2 Pcr Test Kostenlos Esslingen3 ist ein pcr test kostenlos4 WAS IST DER PCR-TEST?5 ist der pcr test kostenlos6 ist pcr test kostenlos7…

Read more
Schnelltest Termin

Schnelltest Termin

Schnelltest Termin. In Deutschland hat eine neue Ära im Kampf gegen die Epidemie begonnen. Für nicht geimpfte Personen ist ein PCR-Test obligatorisch. Ein negatives PCR-Testergebnis wird von nicht geimpften İçindekiler1 Schnelltest termin buchen2 Schnelltest termin duisburg3 Schnelltest termin3.1 corona schnelltest termin3.2 Schnelltest Online Termin3.3 online termin schnelltest3.4 schnelltest deggendorf termin3.5 Termin schnelltest corona3.6 Termin schnelltest3.6.1…

Read more
Birinci Sınıf Ultraviole Baskı Hizmetleri 333 Kalitesi Farkıyla

Birinci Sınıf Ultraviole Baskı Hizmetleri 333 Kalitesi Farkıyla

Birinci Sınıf Ultraviole Baskı Hizmetleri 333 Kalitesi Farkıyla. UV baskı, teknoloji gelişiminin sayesinde artık hayatımıza girdi. Günlük hayatımızda farkında olmasak da UV baskılı ürünlere sıklıkla rastlıyoruz. Geçmişten günümüze varlığını sürdüren dijital baskı sektörü artık teknolojinin de yardımıyla yeni bir boyut kazanmıştır. Geleneksel baskı yöntemlerinin ötesine geçerek bilgisayarlı baskı sürecini kapsar. Basit ve hızlı sonuçları ile…

Read more
corona schnelltest,esslingen schnelltest, schnelltest esslingen, schnelltest zentrum esslingen, schnelltest esslingen,testzentren esslingen,corona schnelltest esslingen, corona schnelltest stuttgart,rapid covid-19 self test,schnelltest corona,schnelltest corona kaufen,antigen schnelltest corona kosten

Gesundes Leben mit Schnelltest Esslingen Covid sicheren Testergebnissen mit kostenlosem

Gesundes Leben mit Schnelltest Esslingen Covid sicheren Testergebnissen mit kostenlosem. PCR-Tests werden auf Reisen, bei Veranstaltungen und sogar am Arbeitsplatz verlangt. Zuvor wurde bekannt gegeben, dass der PCR-Test in öffentlichen Krankenhäusern kostenlos durchgeführt wird. Diejenigen, die PCR-Tests in privaten Krankenhäusern durchführen lassen, müssen ihre Gebühren selbst bezahlen. Ein negativer PCR-Test wird für Intercity-Reisen mit Flugzeug,…

Read more
Google Maps İçin 2018 Güncellemesi Çıktı Ekran Başına Çocuklar

Schnelltests Esslingen Ein unverzichtbares

Schnelltests Esslingen Testen, testen, testen: Auf diese Weise ist es möglich, nicht diagnostizierte Corona-Infektionen aufzudecken und Infektionsketten zu unterbrechen. Regelmäßige Tests sind ein wichtiges Instrument im Kampf gegen die Corona-Pandemie. İçindekiler1 Covid Schnelltest-Zentrum Esslingen-Zell ( Drive In )2 Covid Schnelltest-Zentrum Esslingen – Neues Rathaus3 Covid Schnelltest-Zentrum Kirchheim Teck4 Covid Schnelltest-Zentrum Esslingen / Bahnhofsplatz5 Covid Schnelltest-Zentrum…

Read more
Google Analytics ile SEO Çalışmalarını Takip Etmek

E-Ticaret Sitesi Kurarken Kullanıcı Deneyimi Ne Kadar Önemli?

E-Ticaret Sitesi Kurarken Kullanıcı Deneyimi Ne Kadar Önemli? Çevrimiçi mağazanızın kullanıcı deneyimi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu kılavuz tam size göre. Bu kılavuz size kullanıcı deneyiminin temellerini öğretecek, e-ticaret sitelerinin sunduğu benzersiz fırsatlar hakkında sizi bilgilendirecek ve en iyi kullanıcı deneyimi yaklaşımını oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Kullanıcı deneyimi genellikle “bir siteyi kullanmanın ne kadar…

Read more
İçerik ve Arama Pazarlaması Nasıl Yapılmalıdır

İçerik ve Arama Pazarlaması Nasıl Yapılmalıdır

İçerik ve Arama Pazarlaması Nasıl Yapılmalıdır. İçinde yaşadığımız, iletişim kurduğumuz ve çalıştığımız araştırma pazarı hızla değişiyor. Bu pazar artık kapalı bir alan olmayıp birbirine bağlı, yenilikçi ve sürekli değişen bir yapıya sahiptir. İçerikler, arama sonuçlarını güvence altına alan ve başarılı dijital pazarlama kampanyaları oluşturan yapı taşlarıdır. Günümüzün modern içerik ve araştırma pazarlamacıları, hedef kitlelerinin ihtiyaç…

Read more
web analytics

Link İnşası Yapılırken Yapılan Yanlış Hamleler Nelerdir?

Link İnşası Yapılırken Yapılan Yanlış Hamleler Nelerdir? Bağlantı kurma, arama motoru sıralamalarınızı yükseltmenin ve buradaki yerinizi güvence altına almanın en önemli yollarından biridir. Birkaç araştırmaya göre, hem kalite hem de kalite açısından bağlantılar ve arama sıralaması arasında önemli bir bağlantı vardır. Elbette, önceki yıllarda bağlantı kurma çok daha kolaydı. Cezalar ve cezalar açısından çok daha…

Read more
Web Sitesi Domain Otoritesi DA Nasıl Arttırılır (DA : Alan Adı Derecelendirmesi)

Web Sitesi Domain Otoritesi DA Nasıl Arttırılır (DA : Alan Adı Derecelendirmesi)

Google’da daha üst sıralarda yer almak ve web sitenize daha fazla organik trafik çekmek istiyorsanız, web sitenizin otoritesini artırmanın çözüm olduğunu okumuş olabilirsiniz. Ancak gerçek şu ki, web sitesi otoritesini artırmak asla kötü bir şey olmasa da, puanın kendisi birincil odak noktanız olmamalıdır. Bunun yerine, puanın yükselmesine neyin sebep olduğuna odaklanmalısınız: bu, yetkili web sitelerinden…

Read more
Antalya Reklam Ajansı Vavamedya İle Dijital Reklamcılık Başarıda İvme Kazanıyor

Antalya Reklam Ajansı Vavamedya İle Dijital Reklamcılık Başarıda İvme Kazanıyor

Markanızı bir adım öne taşımak ve iyice kızışan rekabet ortamında rakiplerinize karşı üstünlüğü sağlamak adına reklamcılık faaliyetlerine belirli bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Reklam ajansları ile yapacağınız görüşmeler atılabilecek adımları ve bunlar için ödenmesi gereken ücretleri ortaya çıkaracak. Reklam sektöründe artık internet seçeneğinin olması fiyatları biraz daha uygun bir hale getiriyor. Bu sebeple de harcamalarınız çok…

Read more
Ankara Köster Yıldırım Tozu Satış ve Uygulamacısı

Ankara Köster Yıldırım Tozu Satış ve Uygulamacısı

Köster Yıldırım Tozu, kullanıma hazır, şok fişli su tapasıdır. Su ile karıştırılmadan toz halinde uygulanır. Su ile temas ettiği noktalarda 2-3 saniyede priz alarak su yalıtımı sağlar. KÖSTER Yıldırım Tozu, aktif su sızıntılarını durdurmak ve yüzey sularını kurutmak için kullanılır. Karışımında hızlı çimentolar, kimyasal ve polimer katkılar içerir. KÖSTER Yıldırım Tozu su akışının tersi yönünde…

Read more
duvar kağıdı

Ankara’ nın en iyi poliüretan ve decopolymer duvar çıtası , boyanabilir dekoratif çıta, kartonpiyer, süpürgelik ve bordür toptan parakende satış ve uygulama firması

Çocuk odası duvar kağıdı çeşitleri son zamanlarda büyük bir hayran kitlesi haline geldi. Çocuk odalarındaki duvar kağıtları, odada keyifli vakit geçirmelerini ve kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor. Çocuk odası için duvar kağıdı seçerken son derece dikkatli olmak gerekir. Belirlenen çocuk odası duvar kağıdı çocukların psikolojik yapısına uygun olmalı ve uyumalarına olanak sağlayacak şekilde tercih edilmelidir.  …

Read more
Antalya Burun, Göz Kapağı, Meme Göğüs Estetiği ve Saç Ekimi Merkezi Merkezi Arayanlar Estetik Burun Bişektomi Artık Zahmetsiz ve Çok KOlay

Antalya Estetik Burun Göğüs Estetiği ve Saç Ekimi Merkezi

Burun estetiği (rinoplasti) , rinoplasti, günümüzde en sık yapılan kozmetik işlemlerden biridir. Başarılı operasyonlar yapılsa da sonucun subjektif olması bu ameliyatları diğerlerinden farklı kılmaktadır. Bu nedenle burun estetiği standart bir teknikle değil, kişiye özel bir tasarımla planlanmalıdır. İçindekiler1 Rinoplasti genellikle iki nedenden dolayı yapılabilir;2 Rinoplasti nasıl yapılır?3 Rinoplasti için kimler uygundur?4 Burun estetiği ameliyatı nasıldır?4.1…

Read more
Kategori ve arşiv sayfaları, organik arama için;  mükemmel bir kaynak ve ciddi seo derdi olma potansiyeline sahiptir. Örneğin seyahat..

Kategori ve Arşiv Sayfaları nı Ne Zaman Nofollow veya Noindex Yapmalısınız?

Kategori ve arşiv sayfaları, organik arama için;  mükemmel bir kaynak ve ciddi seo derdi olma potansiyeline sahiptir. Örneğin, seyahat sitesindeki kategori sayfası, belirli bir konu hakkında bilgi için iyi yapılandırılmış bir web kategori sayfası olabilir. Bir e-ticaret web sitesindeki belirli toplanmış ürünler için bir açılış sayfası. Aynı mantıkla, ankara reklam ajansları gibi kategori dışında yapılandırılmış…

Read more
Google'da rank mı kaybediyor musun? Sitenizi anahtar kelimelerinizde bulamıyor musunuz? Eğer böyle bir sorularınız varsa, size tam olarak rehberlik edecek ayrıntılı bir kanıt hazırladık. Kendi eşyalarımıza geçmeden önce, kısa bir genel bakış sunalım. Google arama motoru sitemizi yüzlerce faktörle incelemenin yanı sıra, yapay zeka robotlarını kullanarak kullanıcı deneyimini ve içerik kalitesini analiz ediyor. Öyleyse, sitenizi geliştirdiğinizde, yapay zeka ve makine yapmadığınızı unutmayın.

Google Sıralaması Neden Düşüyor Arama Sıralaması Neden Düşer

Google sıralaması mı kaybediyorsunuz. Sitenizi anahtar kelimelerde bulamıyor musunuz? Neden Düşer. Bu konuda size yardım edebiliriz. Google Teknolojisi arama motoru sitemizi yüzlerce faktörle incelemenin yanı sıra, yapay zeka robotlarını kullanarak kullanıcı deneyimini ve içerik kalitesini analiz ediyor. Öyleyse, sitenizi geliştirdiğinizde, yapay zeka ve makine yapmadığınızı unutmayın. İçindekiler1 Google Sıralaması Neden Düşüyor Sıralama Kayıplarınızda Kontrol Etmeniz…

Read more
2021 Yılında En Çok Kullanılan Seo Araçları. Web sitesi sahipleri için seo araçları  oldukça önemli bir yere sahiptir. Bir içeriğin, görselin

2021 Yılında En Çok Kullanılan Seo Araçları

2021 Yılında En Çok Kullanılan Seo Araçları. Web sitesi sahipleri için seo araçları  oldukça önemli bir yere sahiptir. Bir içeriğin, görselin veya videonun optimizasyonunu gerçekleştirerek arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkmak her seo uzmanının ilk hedefleri arasındadır. Fakat üst sıralara çıkmak  ve marka bilinirliğini arttırmak yalnızca anahtar kelimelerin varlığıyla mümkün değildir. İçindekiler1 2021 Yılında EnÇok…

Read more
Çevrimiçi Gizlilik ve Güvenlik Uygulamaları

Çevrimiçi Gizlilik ve Güvenlik Uygulamaları

Çevrimiçi Gizlilik ve Güvenlik Uygulamaları. Çevrimiçi olmanız için bundan on sene önce olduğu gibi masaüstü bilgisayarınızı başlatmanıza gerek yok. Akıllı telefonlarda aktif olmadığımızda bile arka planda çalışan uygulamalar ile aslında çevrimiçiyiz. Çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi neden sağlamalısınız? Adını dahi duymadığınız şirketlerin telefon numaranıza, adresinize, hangi işte çalıştığınıza, ekonomik durumunuza dair bilgilere sahip olması rahatsız edici…

Read more
bg009 Web Tasarım Seo Bilgi Kaynağı

Kurumsal Kimlik Tasarım Ankara Firması Erdal Bİlişim İle Markanıza Değer Katıyoruz

Kurumsal Kimlik Tasarım Ankara Marka adınız, kurumsal kimliğinize ilk bağlantıdır. Başarısız bir markanın kurumsal bir yapıya kavuşması ve halk arasında popüler hale gelmesi çok zordur. Bu nedenle firmanızı kurmadan önce Ankara’da kurumsal kimlik tasarımı hizmetini kullanmaya başlamanız çok daha iyi olacaktır. Aksi takdirde, sahip olunan marka üzerinde işlemler başlar. Logolar kurumsal kimliğin en önemli unsuru…

Read more

Ankara Seo Fiyatları 2021

Ankara Seo Fiyatları 2021 herkesin merak ettiği konulardan biridir. İstanbul | İzmir | Adana | Antalya | Konya Seo Hizmeti Ücretlerimiz projeye göre değişkenlik göstermektedir. Bir seo uzmanı veya seo ajansı ile çalışmak isteyen her firma veya kişinin aklına gelen ilk sorular şu şekildedir: SEO fiyat aralığı nedir? Bütçem SEO Çalışması  İçin Yeterli mi? SEO…

Read more
web analytics

Düzgün Şekilde Yapılan Kalıcı Geri Bağlantıların Seo İçin Önemi Nedir?

Düzgün Şekilde Yapılan Kalıcı Geri Bağlantıların Seo İçin Önemi. Bu yazımızda sadece SEO ile ilgili değil, sitenizin altında yatan URL hakkında da faydalı bilgiler paylaşacağız. Bunu her zamankinden daha fazla düşünmelisiniz, çünkü URL’ler bir şekilde çevrimiçi varlığınızı yansıtır. URL Yapısı SEO İçin Önemli mi? Sorunun doğrudan cevabı evet. Bu önemi her seferinde düşünmek zorunda olmasanız…

Read more
web analytics

Seo Yapılacak Sitelerin Takip Edilmesi ve Raporlanması İçin Yapılması Gerekenler

Seo Yapılacak Sitelerin Takip Edilmesi ve Raporlanması İçin Yapılması Gerekenler. İyi içerik üretmek, Google’da daha üst sıralarda yer almak için yeterli değildir. Teknik olarak gelişmiş SEO kampanyaları bile SEO süreci takip edilip raporlanmadığı takdirde sonuç vermeyebilir. İyi içerik üretmek Google’da üst sıralarda yer almak için yeterli değildir. Teknik olarak gelişmiş SEO kampanyaları bile SEO süreci…

Read more
Kurumsal Makale İçerik Yazımı Nedir Makale Nasıl Yazılır Kurumsal Makale Nedir ? 2021. Firmaların interneti keşfetmesi ile birlikte artmaya başlayan sorular arasında kurumsal makale nedir ve kurumsal makaleler nasıl yazılır soruları sorulmaya başlandı

Kurumsal Makale İçerik Yazımı Nedir Uzman Makale Nasıl Yazılır

Kurumsal Makale İçerik Yazımı Nedir Makale Nasıl Yazılır Kurumsal Makale Nedir ? 2021. Firmaların interneti keşfetmesi ile birlikte artmaya başlayan sorular arasında kurumsal makale nedir ve kurumsal makaleler nasıl yazılır soruları sorulmaya başlandı. Firmaların son zamanlarda ihtiyaç duyduğu bir hizmet var: Kurumsal makale yazmak. Peki şirketler neden makalelere ihtiyaç duyar? Bir şirketiniz ve bir web…

Read more
5 Adım İle Google’da Üst Sıralara Çıkmak Nasıl Yapılır. SEO sektörüne profesyonel olarak girdiğim günden beri çok ilginç sorular aldım

5 Adım İle Google’da Üst Sıralara Çıkmak Nasıl Yapılır

5 Adım İle Google’da Üst Sıralara Çıkmak Nasıl Yapılır. SEO sektörüne profesyonel olarak girdiğim günden beri çok ilginç sorular aldım ve almaya devam ediyorum. Bu soruların çoğu, çalışanlarımızın sektörümüzü gerçekten bilmemesinden kaynaklanmaktadır. Elbette bazı bilgiler dinleme veya çıkarım yoluyla elde edilir ancak elbette bu bilgiler yeterli değildir. Bu yazımda sizlere en çok sorulan sorulardan biri…

Read more
İstanbul SEO. Erdal-Bilisim, SEO hizmetlerini Ankara ile sınırlandırmamakta, İstanbul, İzmir ve ülkenin diğer büyük şehirlerine de ulaştırmaktadır. Yerel SEO, E-Ticaret SEO, Kurumsal SEO Hizmetleri ve İstanbul SEO uzmanı arayışınızda ilk adresiniz erdalbilisim.net SEO Uzmanıdır.

İstanbul SEO

İstanbul SEO. Erdal-Bilisim, SEO hizmetlerini Ankara ile sınırlandırmamakta, İstanbul, İzmir ve ülkenin diğer büyük şehirlerine de ulaştırmaktadır. Yerel SEO, E-Ticaret SEO, Kurumsal SEO Hizmetleri ve İstanbul SEO uzmanı arayışınızda ilk adresiniz erdalbilisim.net SEO Uzmanıdır. Yazının devamında İstanbul’da SEO uzmanlarından hizmet almak isteyenler için SEO ile ilgili bazı bilgiler yer almaktadır. SEO hizmetinin önemi, SEO hizmeti…

Read more

Kurumsal Seo Hizmetleri

Kurumsal Seo Hizmetleri. İşinde uzman ve bol referanslı firmamızdan Seo Hizmetleri Almaya Hazır mısınız? Sektörde lider firmalardan olmak istiyorsanız, en iyi seo ajansı ile çalışmalısınız. En başarılı firmalardan olmak için elimizden gelenin en iyisini yaparak, şaşırtıcı da olsa bir nebze de; kendimizle yarışıyor ve sizi en iyi ve başarılı bir firma haline getiriyoruz. Kurumsal seo…

Read more
Eticaret Sitesi İçin Seo Hizmetleri. İşinde uzman ve bol referanslı firmamızdan Seo Hizmetleri Almaya Hazır mısınız?

Eticaret Sitesi İçin Seo Hizmetleri

Eticaret Sitesi İçin Seo Hizmetleri. İşinde uzman ve bol referanslı firmamızdan Seo Hizmetleri Almaya Hazır mısınız? Sektörde lider firmalardan olmak istiyorsanız, en iyi seo ajansı ile çalışmalısınız. En başarılı firmalardan olmak için elimizden gelenin en iyisini yaparak, şaşırtıcı da olsa bir nebze de; kendimizle yarışıyor ve sizi en iyi ve başarılı bir firma haline getiriyoruz.…

Read more
WordPress Uzmanı Ankara. Son yılların en gelişmiş teknolojilerinden biri olan WordPress, binlerce tema ve eklenti sayesinde tüm kullanıcıların popüler cmssi haline geldi. Bugün, İnternet'teki tüm web sitelerinin yüzde 34'ünü WordPress siteleri oluşturmaktadır. Bu durumda 1o yıl + tecrübemiz, Ankara WordPress ve Seo uzmanımız ve WooCommerce uzmanlığımız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

WordPress Uzmanı Ankara

WordPress Uzmanı Ankara. Son yılların en gelişmiş teknolojilerinden biri olan WordPress, binlerce tema ve eklenti sayesinde tüm kullanıcıların popüler cmssi haline geldi. Bugün, İnternet’teki tüm web sitelerinin yüzde 34’ünü WordPress siteleri oluşturmaktadır. Bu durumda 1o yıl + tecrübemiz, Ankara WordPress ve Seo uzmanımız ve WooCommerce uzmanlığımız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. İşine yatkın ve…

Read more
ankara kurumsal web tasarım, ankara ostim web tasarım, ankara profesyonel web tasarım, ankara ucuz web tasarım, ankara web sayfası tasarım, ankara web site tasarım, ankara web sitesi tasarım, ankara web sitesi tasarım firmaları, ankara web tasarım firması, ankara web tasarım iş, ankara web tasarımcı, ankara web tasarımı yapan firmalar, ankara web yazılım, web grafik tasarım ankara, web tasarım ankara kızılay, web tasarım dersleri ankara, web tasarım kursu ankara fiyat

Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım için daha önce de belirttiğimiz üzere sitelerin çok sayıda insana ulaşabilmesi ve insanlar üzerinde istenen etkiyi yaratabilmesi için kolaylıkla kullanılabilmesi ve bir düzene sahip olması gerekmektedir. Düzenin olabilmesi için de site oluşturulmaya başlanmadan önce site haritası oluşturulur. Sitede yer alacak ana sekmeler, alt sekmeler ya da kısa bağlantılar bu haritalarda net bir…

Read more
Eticaret Sitesinin Avantajları Nelerdir İnternet Sitesi İle İşinizi Nasıl Büyütürsünüz

Eticaret Sitesinin Avantajları Nelerdir İnternet Sitesi İle İşinizi Nasıl Büyütürsünüz

Eticaret Sitesinin Avantajları Nelerdir İnternet Sitesi İle İşinizi Nasıl Büyütürsünüz. Teknolojik gelişmeye bağlı olarak artan online alışveriş ihtiyacı ile işletmeler ve bireyler, ürün ve hizmet çeşitlerini satabilecekleri bir online mağazaya sahip olmak istemektedirler. E-ticaret, özellikle perakendeciler ve tüccarlar için kapsamlı bir dizi avantaj sunar. E-ticaret (e-ticaret veya e-ticaret olarak da bilinir), bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler…

Read more
Whatsapp Yazışmalarınız Güvende Değil Hackerlar Uçtan Uça Şifrelemeyi Çözmüş Olabilir

Whatsapp Yazışmalarınız Güvende Değil Hackerlar Uçtan Uça Şifrelemeyi Çözmüş Olabilir

Whatsapp Yazışmalarınız Güvende Değil Hackerlar Uçtan Uça Şifrelemeyi Çözmüş Olabilir.Güvenlik araştırmacıları tarafından yapılan yeni bir keşif, WhatsApp kullanıcılarını güvenlik konusunda endişelendirmeye başlıyor. Araştırmacılara göre hackerların WhatsApp şifreleme algoritmasını atlayarak yetkisiz grup sohbetlerine katılması mümkün. WhatsApp, dünyanın en çok kullanılan sohbet ve sosyal medya uygulamasıdır. Ancak her uygulamada olduğu gibi WhatsApp’ın da bazı eksiklikleri bulunmaktadır. Almanya,…

Read more
İzleniyorsunuz Güvende Değilsiniz Mobil Uygulamalar Google Appsde Dahil Sizi İzliyor, Ses Kaydediyor ve Bunları Reklam Göstermek İçin Kullanıyor

İzleniyorsunuz Güvende Değilsiniz Mobil Uygulamalar Google Appsde Dahil Sizi İzliyor, Ses Kaydediyor ve Bunları Reklam Göstermek İçin Kullanıyor

İzleniyorsunuz Güvende Değilsiniz Mobil Uygulamalar Google Appsde Dahil Sizi İzliyor, Ses Kaydediyor ve Bunları Reklam Göstermek İçin Kullanıyor. The New York Times’ın haberine göre, Google Play’deki 250 ve daha fazla uygulamanın casusluk ve dinleme yaptığı, böylece kullanıcıların TV izleme alışkanlıklarını izlediği ortaya çıktı. Bu uygulamalar, TV şovlarında, reklamlarda ve filmlerde belirli ses ipuçlarını izlemek için…

Read more
Kodak Bitcoin Mine Kasmak İçin Mini Bilgisayar Üretti Bitcoin Monster

Kodak Bitcoin Mine Kasmak İçin Mini Bilgisayar Üretti Bitcoin Monster

Kodak Bitcoin Mine Kasmak İçin Mini Bilgisayar Üretti Bitcoin Monster. Dünyanın en ünlü kamera ve malzeme üreticilerinden biri olan Kodak, beklenmedik bir sektörde ilerleme kaydetti. Bu endüstri, Bitcoin madenciliği ve herkesin ağzında olan kripto para birimi endüstrisi olan Blockchain’dir. Şirketin KashMiner sistemi, CES 2018’de zaten başlatılmıştı. Bitcoin, 2017’ye damgasını vurdu ve değer ve değerdeki artan…

Read more
Mısırda Bitcoin Kullanımı Yasak Türkiyede İse Diyanet Harekete Geçti Caiz mi Değil Mi?

Mısırda Bitcoin Kullanımı Yasak Türkiyede İse Diyanet Harekete Geçti Caiz mi Değil Mi?

Mısırda Bitcoin Kullanımı Yasak Türkiyede İse Diyanet Harekete Geçti Caiz mi Değil Mi? Mısır Baş Müftüsü Şeyh Shawky Allam, kripto parayla ilgili fetvasını açıklayarak Bitcoin’in de faizin de yasak olduğunu söyledi. Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından bitcoin ile ilgili bazı fetvalar verilmiş ve buna izin verilmediği için ankara reklam ajansı ve ankara reklam ajansları ile…

Read more
Google’da arayın veya url’yi yazın Ne Demek?

Google’da arayın veya url’yi yazın Ne Demek?

Google’da arayın veya url’yi yazın Ne Demek? Son zamanlarda aşağıdaki listedeki arama sorgularından gelen trafik ilgimizi çekti: google’da arayın veya url’yi yazın türkiye google’da arayın veya url’yi yazın “ok google” deyin google’da arayın veya url’yi yazın“ok google” deyin türkiye google’da arayın veya url’yi yazın google’da arayın veya url’yi yazın “ok google” deyin google google’da arayın…

Read more
Popüler Bir Bitcoin Cüzdanında Açık Tespit Edildi Uyarı Hesabınız Tehlikede Olabilir

Popüler Bir Bitcoin Cüzdanında Açık Tespit Edildi Uyarı Hesabınız Tehlikede Olabilir

Popüler Bir Bitcoin Cüzdanında Açık Tespit Edildi Uyarı Hesabınız Tehlikede Olabilir. Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için dijital bir cüzdan bankacılığı hizmeti olan Electrum’da bakiyeleri tehdit eden bir güvenlik açığı keşfedildi. Bu güvenlik açığı, herhangi bir web sitesinin tüm bakiyenizi sızdırmasına neden olabilir. Google geliştiricisi Tavis Ormandy, Electrum kripto bankacılık sisteminde herhangi bir web…

Read more
Instagramdan 0Instagram Sayesinde Artık Resim ve Video İndirebilirsiniz

Instagramdan 0Instagram Sayesinde Artık Resim ve Video İndirebilirsiniz

Instagramdan 0Instagram Sayesinde Artık Resim ve Video İndirebilirsiniz. Lise öğrencisi İrfan Şener, Instagram’da fotoğraf veya video indirmenin dünyanın en kolay ve pratik yollarından birini geliştirdi. ZeroStagram adını verdiği projesi tarayıcılarda çok basit bir şekilde çalışıyor. Ülkemizde yazılımla ilgilenen birçok genç arkadaşımız var. Elimizden geldiğince merak eden arkadaşlarımızı tanıtmaya ve meraklarını çalışmalarına yansıtmaya çalışıyoruz. İzmir’de yaşayan…

Read more
Ziyaret Ettiğiniz Siteler Sizi İzliyorlar Gizlilik Sözleşmesi Hikaye

Ziyaret Ettiğiniz Siteler Sizi İzliyorlar Gizlilik Sözleşmesi Hikaye

Ziyaret Ettiğiniz Siteler Sizi İzliyorlar Gizlilik Sözleşmesi Hikaye. Princeton Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre web siteleri için scriptler oluşturmak, tarayıcılardaki şifre yönetimi eklentilerinden veri toplamak ve kullanıcıları sayfa sayfa takip etmek mümkün. Günümüzde hemen hemen tüm internet tarayıcıları bir şifre yöneticisi eklentisi ile birlikte gelir. Bu uzantılar sayesinde sık kullandığımız web sitelerinde kullanıcı adı ve…

Read more
Facebook Reklamlarına Whatsapp İle Mesaj Gönderme Desteği Geldi.

Facebook Reklamlarına Whatsapp İle Mesaj Gönderme Desteği Geldi.

Facebook Reklamlarına Whatsapp İle Mesaj Gönderme Desteği Geldi. Facebook’un Whatsapp uygulaması üzerinden ulaşmak istediği reklam özelliği nihayet kullanıcılara gösterildi. Artık Facebook’ta reklam veren firmalar buton üzerinden Whatsapp numaralarını reklamlarına ekleyebilecekler. Facebook’un Reklam Yöneticisine Eylül ayında eklenen kod, reklamverenlerin teknolojisi ve izleyicileri tarafından hararetle tartışıldı. Firmaların Facebook reklamlarında yer alan “Whatsapp mesajı gönder” butonu üzerinden harekete…

Read more
Iphonenunuz Aniden Reset Atıyorsa Çözümü Burada

Iphonenunuz Aniden Reset Atıyorsa Çözümü Burada

Iphonenunuz Aniden Reset Atıyorsa Çözümü Burada. iOS cihazınız bugün kendi kendine kapanıp açıldıysa bilin ki bu sorunu yaşayan sadece siz değilsiniz. Apple, can sıkıcı yazılım hatalarıyla çok zor bir hafta geçirdi. Başlangıçta macOS’ta “Yönetici bağlantı ekranı gösterilmiyor” sorunuyla karşılaştık. Şimdi iPhone’larda küresel bir kargaşayla karşı karşıyayız. Nedenine bakalım: Bildirim hizmetindeki bir bug nedeniyle iOS işletim…

Read more
Whatsapp ve Facebook Sohbetleriniz Gizli ve Güvende Değil Verileriniz Reklam İçin Kullanılıyor

Whatsapp ve Facebook Sohbetleriniz Gizli ve Güvende Değil Verileriniz Reklam İçin Kullanılıyor

Whatsapp ve Facebook Sohbetleriniz Gizli ve Güvende Değil Verileriniz Reklam İçin Kullanılıyor. Telefon numaralarımız ve yazışmalarımız kısacası cihaz gizliliğimiz Facebook, popüler paylaşım platformları, WhatsApp ve Instagram ağları arasında kâr amaçlı aktarılmaktadır. Facebook, 2014 yılında verdiği gizlilik sözünü hala yerine getirmiyor. Bu nedenle tepki artmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi Facebook’un 3 ayrı dev markası var. Birincisi…

Read more
Instgram Hayvanlara Şiddet İçeren Paylaşımlara Savaş Açtı

Instagram Hayvanlara Şiddet İçeren Paylaşımlara Savaş Açtı

Instagram Hayvanlara Şiddet İçeren Paylaşımlara Savaş Açtı. Instagram, normal hayata zarar veren kullanıcıların daha fazla beğeni almasını engellemek için bir etiket listesi oluşturdu ve bu etiketlere göre kullanıcıları uyaracak. Ünlü değilseniz, Instagram’da daha fazla beğeni almak için harika şeyler yapmalısınız. Instagram kullanıcılarının kolay bir şekilde beğeni almak, ankara reklam ajansı ve ankara reklam ajansları ile…

Read more
Instagrama Gelen Güncellemeyle Artık Hashtag Takip Etmek Mümkün Hale Geldi

Instagrama Gelen Güncellemeyle Artık Hashtag Takip Etmek Mümkün Hale Geldi

Instagrama Gelen Güncellemeyle Artık Hashtag Takip Etmek Mümkün Hale Geldi. Son zamanlarda sürekli yeni özellikler getiren Instagram, kullanıcılarının hashtag’leri kolayca takip edebilmesi için şimdi de yeni bir özellik üzerinde ankara reklam ajansı ve ankara reklam ajansları ile ankara sosyal medya ajansı ürünününe yaptıran ankara kurumsal kimlik tasarım ve ankara web tasarım için çalışıyor. Facebook tarafından satın…

Read more
Google Youtubedaki Rahatsız İçerikler İçin Savaş Açtı 10.000 Personel İşe Alacak

Google Youtubedaki Rahatsız İçerikler İçin Savaş Açtı 10.000 Personel İşe Alacak

Google Youtubedaki Rahatsız İçerikler İçin Savaş Açtı 10.000 Personel İşe Alacak. Google, son dönemde oldukça artan youtube’daki şiddet ve taciz içeriklerine karşı önlem aldı. YouTube CEO’su yaptığı açıklamada, YouTube’un bu tür içerikleri temizlemek için daha fazla yapay zeka kullanacağını ve 10.000’den fazla aktif izleyiciyi ankara reklam ajansı ve ankara reklam ajansları ile ankara sosyal medya…

Read more
Kuantum (Quantum) Bilgisayarlar Bitcoin Geleceğini Tehdit Ediyor

Kuantum (Quantum) Bilgisayarlar Bitcoin Geleceğini Tehdit Ediyor

Kuantum (Quantum) Bilgisayarlar Bitcoin Geleceğini Tehdit Ediyor. Teknolojik gelişmeler bir yandan kazanç sağlarken diğer yandan kayıplara neden olmaktadır. İnternetin gelişmesiyle birlikte üretilen sanal kripto para birimleri, malzeme bilimi çağında hızla hayatta kalacak olan süper hızlı kuantum bilgisayarlar tarafından tehdit ediliyor. İki teknoloji geleceği birbirine karşı şekillendiriyor: kripto para birimi, blok zinciri tarafından desteklenen kuantum bilgisayarlar…

Read more
Facebookta İstediğiniz Kişinin Fotoğrafını Silebileceğiniz Açık Bulundu

Facebookta İstediğiniz Kişinin Fotoğrafını Silebileceğiniz Açık Bulundu

Facebookta İstediğiniz Kişinin Fotoğrafını Silebileceğiniz Açık Bulundu. İranlı web geliştiricisi Puya Darabi, bu ayın başlarında Facebook’ta çok tehlikeli ve tehlikeli bir güvenlik açığı buldu. Bu güvenlik açığı sayesinde Facebook’ta istediğiniz kişinin fotoğrafını silebilirsiniz. Adımlar o kadar basit ki 7 yaşındaki bir çocuk bile anlayabilir. Bunu yapmak için Facebook’un yeni anket oluşturma özelliğini kullanmanız ankara reklam…

Read more
Instgram Hayvanlara Şiddet İçeren Paylaşımlara Savaş Açtı

Facebook Beğen Butonunu Geçici Olarak Kaldırdı

Facebook Beğen Butonunu Geçici Olarak Kaldırdı Facebook, kurulduğu günden bu yana kullandığı “Beğen” butonunu geçici olarak kaldırma kararı aldı. Şirket, Facebook Sayfaları ve Facebook İşletme Sayfaları ile yakından ilgili ciddi bir değişimden geçecek. Buna göre 6 Şubat 2018 tarihinden itibaren “Beğen” butonu kaldırılacaktır. Bu tarihten sonra üçüncü parti geliştiriciler, orijinal Facebook “Beğen” butonunun yerine benzersiz…

Read more
Ios Cihazlar İçin 11.0.3 Official Güncellemesi Yayınlandı!

Ios Cihazlar İçin 11.0.3 Official Güncellemesi Yayınlandı!

Ios Cihazlar İçin 11.0.3 Official Güncellemesi Yayınlandı!. Apple, dün gece bazı yenilikleri ve hataları gideren resmi iOS 11.0.3 güncellemesini yayınladı. Hatırlarsanız iOS 11 çok büyük bir sorundu ve bir sonraki sürümde birçok sorun giderildi. Özellikle WhatsApp kullanıcılarını çileden çıkaran mesaj yazma çubuğunun sürekli yükselmesi ve daha önce yazılan mesajların görülmemesi ancak iOS 11.0.2 güncellemesi ile…

Read more