Ankara Web Tasarım

Ankara Reklam Ajansı, Web Tasarım, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Ankara Seo Ajansı, Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi Hizmetlerinde 8 Yıldır Güvenle...

Biz Ankara Web Tasarım Ajansı 'ndan Çok Daha Fazlasıyız!

Herkese Merhaba

Ben Ali Eren. Şu anki çalıştığım firmada Almanya lokasyonlu kurumsal eticaret sitelerinin uluslar arası seo danışmanlığı ve frontend&backend development  çalışmalarını yürütmekteyim. Ayrıca aktif olarak Türkiye,  Amerika, Almanya ve Fransa firmalarına seo danışmanlığı hizmeti sağlıyorum.

Erdal Bilişim, yani Ankara Web Tasarım ve Grafik Ajansı adı altında blog websitesini dijital pazarlama, reklam ajansları, web tasarım ve seo konularında sizlere faydalı içerikler sağlamak ve portfolyo sunumlarım için 10 yıl önce kurmuş bulunmaktayım. Sektörde 15 yılımı Web Tasarım, Php Web Kodlama,Wordpress Uzmanlığı ve Seo Danışmanlığı konularına adadım. Totalde ~200 websitesi tasarımı ve 20+ eticaret projesi yaptım ve mevcutta 10 firmaya aylık seo danışmanlığı, backlink ve on-page seo hizmetini sağlamaktayım.

Biyografi ve iş becerilerim için kişisel websitemi : https://www.alierenerdal.com.tr/ ziyaret edebilirsiniz.

Özetle; ben çalışma hayatım boyunca, her zaman müşterilerimi memnun etmeyi amaç edindim. Önce işi teslim et, para sonra gelir (First Business, Later Cash) stratejisiyle çalışırım müşterilerimle. Müşterilerime ihtiyaç duyduğu hizmeti en iyi ve mümkün olduğunca uygun fiyat avantajlarıyla ve profesyonel iş gücü ile gerçekleştiririm. Yaptığım işin arkasında dururum ve yapamadığım iş için hiçbir sorumluluk almam, işi bilen firmalara yönlendirir, manevi olarak destek olurum elbette. Nihayetinde  iş işi doğurur öyle değil mi?…

Freelance olarak Codeigniter Php framework ile geliştirdiğim cms ve randevu sistemi yazılımları ile mobil aplikasyonların yanı sıra, herkesin aşina olduğu WordPress tabanıyla tasarladığım şık ve benzersiz 100lerce web siteleri, satışta aktif 20+ üzeri  eticaret sitelesi projeleri ile müşteri portföyünü her geçen yılda daha da genişletmekteyim.

Hizmetlerimiz
13015633 927610494026082 5434658309615664479 n Web Tasarım Seo Bilgi Kaynağı

Hayallerinizi Erdal Tasarım Ofisi İle Birlikte Gerçekleştirelim!

Ayrıca, klasik reklam ajanslarından farklı olarak yapılan bütün çalışmalardaki bütün önceliğimi S.E.O.’ya (Arama Motoru Optimizasyonu) adayarak, müşterilerimizin de  dijital pazarlamaya giriş yapmasını ve bulunduğu mecrada başarılı olmasını sağlamaktayım.

Şu an için henüz kendi markama sahip olmasam da, mevcutta 2 farklı reklam ajansına da seo danışmanlığı ve web geliştirme ve destek hizmetini sağlamaktayım.

Siz değerli ziyaretçilerimizle de karşılıklı güven ve saygı hususunda bir iş ortaklığı kurmak niyetindeyim. Referanslarım ve iş becerileri için ayrıca buradan cvmi inceleyebilirsiniz.

 

İşlerimiz

Ankara Reklam Ajansı

Ankara Reklam Ajansı

Pazarlama ve reklamcılık faaliyetlerinin amacı yeni müşteriler edinerek ürün satışını arttırmaktır. Ankara reklam ajansı hizmeti veren firmamız ile iletişime geçtiğinizde ve reklamcılık hizmetlerini satın aldığınızda müşteri sayınız çok kısa bir süre içerisinde yükselmeye başlayacaktır.

Reklam Ajansı Ankara

Gerçekleştirdiğiniz reklamların etkilerini kısa süre içerisinde görmeye başlamanız markanız için son derece önemli bir ayrıntıdır. Reklamcılık faaliyetlerini düzenli bir şekilde gerçekleştirdikten sonra müşteri sayınız milyonlarla ifade edilebilecek seviyede artış gösterebilir. Çünkü yapılan reklamlar dünyanın her noktasına ulaşacaktır.

Herhangi bir mecrada reklamınızı paylaşmak istediğinizde bunun için bu mecranın yetkilileri ile görüşmeniz gerekmektedir. Ancak dijital reklamcılıkta böyle bir şart olmaz. Ankara reklam ajansı hizmeti veren firmamız web tasarım hizmeti de sunmaktadır. Eğer kendinize ait bir web siteniz olursa bu site üzerinden de reklamcılık faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kendinize ait bir gazeteniz ya da televizyon kanalınız olması çok mümkün değildir. Ancak kendi sitenize sahip olmak son derece kolay. Bizimle iletişime geçerek site sahibi olabilir ve ekstra bir dijital reklamcılık kanalı elde edebilirsiniz.
  • Televizyon ya da gazetelerde yer alan reklamlarda hedef kitleye ulaşmak çok kolay olmaz. Reklamınızı hedef kitlenizde olan kişilerin de görmesini umarak yayınlarsınız. Ancak dijital reklamcılık sektöründe böyle bir durum söz konusu olmamaktadır.
  • Alacağınız dijital reklamcılık hizmetleri ile birlikte sürekli olarak kullanılan mobil uygulamalarda da reklamlarınızın görünmesini sağlayabilirsiniz. Ankara reklam ajansı arayışınız sizi firmamıza yönlendirmişse sizin için en uygun uygulamalar belirlendikten sonra bu uygulamalardaki reklamlarınız oluşturulacaktır. Kısa süre içerisinde bu uygulamalardan ne kadar çok insanın ürün ve hizmetlerinize yönelim gösterdiğini göreceksiniz.

Display (Görüntülü) Dijital Reklamlar

Display reklam olarak tanımlanan ancak dilimizde basitçe görüntülü reklam olarak tabir edilen dijital reklam türü hemen hemen her markanın ilk tercihi olur. Kısaca banner olarak da tanımlanabilen bu görüntüler farklı sitelerde yayınlanır ve tıklanma başına ücretlendirilmektedir. Genelde dikdörtgen bir yapıda tasarlanan banner ilgi çekici yapısı sayesinde insanları ürünlerinize yönlendirecektir.

Oluşturulan banner üzerine tıklandığı anda reklamda yer alan hizmet ya da ürünün alınabileceği ekrana insanlar aktarmaktadır. Bu sayede reklamınıza tıklayan herkes direkt olarak alışveriş ekranına yönlenir. Ankara reklam ajansı olarak sunduğumuz dijital reklamcılık türleri arasında yer alan bu reklamlarda tık başına ücret alındığından son derece verimlidir.

Sosyal Medyada Reklamları

Sosyal medya reklamları son dönemin en çok tercih edilen reklamcılık seçeneklerinden bir tanesidir. Milyarlarca insanın düzenli olarak sosyal medya platformlarına giriş yapması bu alanları reklamcılık için bir madene dönüştürmektedir. Ankara reklam ajansı arayışınız sonucunda bizlere ulaşıp bir reklam planı oluşturmak istiyorsanız sosyal medya reklamlarının bu planın içerisinde olması gerekli.

Sosyal medya sitelerinde reklam yapmanız çok sayıda farklı yolu bulunur. Hazırlanan görseller ya da videolar sponsorlu paylaşım şeklinde insanların karşısına çıkabilir. Bunun yanı sıra sizin hedef kitlenize hitap eden kişilerin profilleri kullanılarak da reklamınızı yapma imkanınız olacaktır. Her yönden etkili olan bir reklamcılık türüdür.

Arama Motoru Reklamları

İnsanlar aradıkları ürünleri her zaman arama motorları aracılığıyla ulaşırlar. Aranan ürün ya da hizmet arama motoruna yazılır ve çıkan sonuçlar seçilerek alışverişle tamamlanır. Bu aşamada vereceğiniz arama motoru reklamları ile birlikte siteniz en üst sırada kullanıcılara sunulacaktır. Direkt olarak ilk seçenek olursunuz ve bu sayede binlerce kişi her gün web adresinize yönelir.

Arama motorlarına verdiğiniz reklamlar diğer sitelerde de Google reklamı olarak gözükebilir. Sürekli olarak benzer aramalar yapan kişilerin karşısına sürekli olarak arama motorlarındaki ürünler çıkar. Ankara reklam ajansı olarak hizmet veren firmamızdan alacağınız reklamcılık hizmeti sonrasında herkesin ekranında belirmeye ve ilgi çekmeye başlayacak bir markaya sahip olacaksınız.

Mobil Uygulama Reklamları

İnsanların cep telefonlarını kullanmaya başladığı tarihin üzerinde onlarca yıl geçti. Artık cep telefonu olmayan insan yok denecek kadar az. Geçmiş dönemlerde telefon reklamları yalnızca SMS yoluyla gerçekleşebiliyordu. Ancak akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte dijital reklamcılık sektörü mobil cihazlara da ulaşmış oldu.

Video Dijital Reklamlar

Reklamların etkileyici olabilmesi için her zaman kaliteli görseller içermesi gerekir. Ankara reklam ajansı hizmetimizde görsel öğelerin tasarlanması ve yayına sokulması en önemli işlemlerden bir tanesidir. Nasıl ki yalnızca kısa bir metin ile yapılan reklam yerine resimli reklamlar daha etkili oluyorsa video reklamlar da resimlerin kullanıldığı reklamlara göre çok daha etkilidir.

Yapılan araştırmalar insanların yaptıkları alışverişlerde %60 oranında video reklamlardan etkilendiklerini göstermektedir. Banner şeklinde hazırlanabilen videolar tam ekran halinde de insanların karşısına çıkabilmektedir. Özellikle video dijital reklamlar sosyal medya platformlarında da sıklıkla kullanılabilmektedir. İnsanlar genellikle video izledikleri platformlarda sizlerin de reklamlarını görüp alışverişe yönlendirileceklerdir.

PPC Reklamlar

Reklamlarınızın yayınlanabileceği çok sayıda farklı web sitesinden bahsetmek mümkün olur. Benzer bir durum sosyal medya platformlarında da söz konusudur. Reklamlarınızı verebileceğiniz çok sayıda profilden bahsedilebilir. Ankara reklam ajansı tarafından sunulan PPC reklamlar bu aşamada son derece önemlidir. Burada reklamlar hazırlanıldıktan sonra hangi sayfada verileceğine karar verilir ve o sayfanın sahibi ile iletişime geçilir.

  • Reklamı sitede ya da sosyal medya profillerinde veriyorsanız yalnızca tıklanma başına ücret ödersiniz.
  • Bu sistem PPC reklam olarak tanımlanır. İnsanlar sizin reklamınızı görüp ilgi çekici buluyorsa reklama tıklar ve belirlediğiniz adrese yönelir.
  • Sizler de reklam için seçtiğiniz sayfalara reklam başına ödeme yaparsınız.
  • Reklamınız hedef kitlenizde olmayan bir kişinin karşısına çıktığında o kişi tıklamadığından herhangi bir ücret ödemenize gerek olmaz. Bu sebeple verimli reklam türlerinden bir tanesidir.

CPM Reklamlar

Dijital reklamcılık sektöründe her zaman tıklama üzerinden bir ücretlendirme söz konusu olmamaktadır. Bazen reklamınızın görüntülenme sayısı da ücretlendirme kriteri olabilir. Tık başına ödeyeceğiniz ücretlerden çok daha düşük görüntüleme başına ücret ödersiniz. Böylece daha düşük ücretler ile reklamlarınız daha fazla kişiye ulaşabilmektedir.

Alacağınız CPM reklam hizmetinde sorun reklamın hangi insanlar tarafından görüntülendiğini bilememektedir. Belki de markanızdan hiçbir zaman alışveriş yapmayacak insanlar reklamlarınızı görür. Siz de bu görüntülenme için para ödemiş olursunuz. Ankara reklam ajansı firmamız bu tarz kayıplar yaşanmaması için bu reklam türünde sizin için en doğru adresleri belirlemeyi başaracaktır.

Reklamcılık Hizmetleri Alırken Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Markanızı daha ileriye taşımak adına Ankara reklam ajansı arayışınız varsa farklı firma seçeneklerinin olduğunun da bilincindesiniz demektir. Ancak bu seçenekler arasında çok sayıda amatör firmanın yer aldığınız unutmamanız gerekli. Her zaman profesyonel ve kurumsal bir hizmet almak istiyorsanız tercih edebileceğiniz adreslerin sayısı kısıtlı.

Çok uzun süredir reklamcılık sektöründe hizmet veren firmamız sizler için en iyi adres olacaktır. Firmamızdan alacağınız hizmetler hakkında sizleri bilgilendirmezsek bizi tercih etmeniz gerektiğini söylemek anlamsız olur. Bu sebeple de neden bizi seçmeniz gerektiğini ve bu şekilde elde edeceğiniz avantajları sizlere açıklıyoruz.

Müşterilerim Ne Dedi?